verze pro tisk

Krásné a dlouhé nehty na počkání

12. září 2012

Dlouhé nehty jsou dnes stejně důležitou součástí upravené osobnosti, jako čisté boty, hezké oblečení nebo pěkný sestřih vlasů. Vypěstovat si ale dlouhé nehty, které vydrží každodenní namáhání, není dáno každému. Naštěstí si ale současný kosmetický průmysl dokázal poradit a vyvinul metodu gelových nehtů. Není to nic složitého.

Krásné a dlouhé nehty na počkáníKrásné a dlouhé nehty na počkání

Novy materiál pro gelové nehty

Koncept umělých nehtů tu byl už dříve. Ovšem tentokrát je zásadní rozdíl v použití materiálu. Na umělé nehty tohoto typu jsou využívány speciální uvgely na nehty, které se s pomocí šablon a pilníků modelují přímo na nehtech vlastních. Po vytvarování se pak nehty nechají zatvrdnout ve speciální lampě. Podobné nehtové studio s veškerým vybavením potřebným pro tvorbu této nádhery si může každá žena pořídit také domů a není potřeba ani navštěvovat salon krásy.

Po vytvarování se otevírá volné pole působnosti vaší fantazie. Nehty je možno nazdobit pomocí barev, štětečků, šablon, nalepovacích ozdob a dalších dekoračních prvků. Nápadů je navíc všude dost, na internetu jsou fotky gelových nehtů k nalezení téměř na každém rohu.

Jak je to ale s odolností a výdrží nehtů? Podle všeho by nehty měly být schopné ustát i běžné aktivity. Neočekává se, že dnem, kdy si necháte nebo si sami utvoříte na rukou, přestanete běžně fungovat. Je ale samozřejmá jistá zvýšená opatrnost při manuální práci. V případě, že byste přesto někde zavadily a nehet se vám poškodil, samostatné opravy nejsou doporučovány, pokud nemáte potřebné vybavení. Jinak se doporučuje zajít za manikérkou. Přibližně jednou do měsíce je pak potřebná obnova nehtů vzhledem k dorůstání vašich vlastních.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Krásné a dlouhé nehty na počkání

Krásné a dlouhé nehty na počkání

Dlouhé nehty jsou dnes stejně důležitou součástí upravené osobnosti, jako čisté boty, hezké oblečení nebo pěkný sestřih vlasů.

Jak získat krásně dlouhé řasy

Jak získat krásně dlouhé řasy

Která žena by nechtěla být dokonalá…A dokonalost si mimo jiné vyžaduje i perfektní pohled. Máte řasy od přírody krátké a toužíte po delších? V tom případě se Vám nabízí různé možnosti dnešního moderního světa, od těch levnějších až po drahé.


Gelové nehty: Současný módní trend

Gelové nehty: Současný módní trend

Po krásných a pěstěných nehtech touží v dnešní moderní době jistě každá žena. Ne vždy je to však snadné, neboť kvalita našich nehtů je do určité míry hodně ovlivněna geneticky. Jak tedy získat vzhled krásně vypadajících pěstěných rukou? Jednou ze současných alternativ je gelová modeláž nehtů, která …

Akrylové nehty: Výhody a nevýhody

Akrylové nehty: Výhody a nevýhody

Trávíte až příliš času úpravou svých nehtů, protože se vám vždy jako naschvál zlomí v tu nejnevhodnější chvíli? Co takhle pro sebe něco udělat a vyzkoušet akrylové nehty? Jaké jsou jejich výhody, a nevýhody se dozvíte v dnešním článku.