verze pro tisk

Tajemství krásy Japonek odhaleno!

1. červen 2012

Japonské ženy jsou skutečně krásné. Mají zářivou porcelánovou pleť a dlouhé kvalitní vlasy, které se krásně lesknou. My jsme tajemství krásy Japonek odhalily. Samozřejmě, že důležitou roli hraje genetika. To však nic nemění na faktu, že Japonky o sebe pečují a mají tajné tipy a triky pro krásu.

Tajemství krásy Japonek odhaleno!Tajemství krásy Japonek odhaleno!

Tajemství krásy č. 1 – olej ze semínek kamélie

Olej ze semínek kamélie je ceněný pro své účinky na pleť. Pleť změkčuje a působí také mimo jiné proti tvorbě strií a proti celulitidě. Je ideální pro vyhlazení pleti. Olej ze semínek kamélie si oblíbily i hollywoodské hvězdy, například Kate Winslet. Japonky si dělají z tohoto oleje domácí masky a používají ho k zvláčnění pleti. Pokud mají problém se suchými vlasy, aplikují tento olej do konečků každý den. Konečky vlasů budou zacelené a hydratované.

Bizarní tajemství krásy – ptačí trus

Toto je poměrně bizarní recept na krásu. Asi se vám právě zježily vlasy na hlavě, když jste si tohle přečetli. Ale je to skutečně tak! Toto je odvěký japonský recept na krásu. Enzym obsažený v ptačím trusu totiž pročišťuje pleť a zanechává ji vláčnou.

Tajemství krásy č. 3 – mořské řasy

Dalším tajemstvím krásy jsou mořské řasy. Nejenže Japonky mořské řasy na rozdíl od Evropanek pravidelně konzumují, ale také je japonská kosmetika obsahuje extrakt z mořských řas. Mořské řasy mají čistící vlastnosti. Jejich extrakt najdeme v odličovadlech, pleťových krémech, čistících prostředcích pro pleť a také v domácích maskách. Pleť je při pravidelném užívání této kosmetiky čistá a zářivá. Dále také kosmetika s obsahem mořských řas pomáhá v boji proti rozšířeným pórům a akné.

Tajemství krásy č. 4 – zelený čaj

Japonci milují zelený čaj. Nejenže je to antioxidant a je příznivý pro naše zdraví, ale také má skvělé účinky na pleť. Působí proti stárnutí a pleť zanechává krásnou a vláčnou. Také pomáhá spalovat kalorie, takže je ideální, pokud držíte dietu.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Tajemství krásy Japonek odhaleno!

Tajemství krásy Japonek odhaleno!

Japonky jsou oslnivě krásné - mají lesklé krásné vlasy a naprosto perfektní porcelánovou pleť. Odhalte jejich tajemství krásy!

Supermodelky - tajemství jejich krásy konečně vyzrazeno!

Supermodelky - tajemství jejich krásy konečně vyzrazeno!

Která z nás by netoužila po tom, být supermodelkou? Povede se to málokteré, ale jejich tipy pro krásu může "okoukat" každá!


Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Již dlouho se cítíte přepracovaní, unavení a ve stresu více než je zdrávo? Vaše tělo se přímo dožaduje alespoň chvilky zaslouženého odpočinku, ve které byste se nechali hýčkat a zapomněli na všechny starosti? Řešení je naprosto jednoduché. Svěřte se do rukou maséra, který vám provede afrodiziakální …

Gelové nehty: Současný módní trend

Gelové nehty: Současný módní trend

Po krásných a pěstěných nehtech touží v dnešní moderní době jistě každá žena. Ne vždy je to však snadné, neboť kvalita našich nehtů je do určité míry hodně ovlivněna geneticky. Jak tedy získat vzhled krásně vypadajících pěstěných rukou? Jednou ze současných alternativ je gelová modeláž nehtů, která …