verze pro tisk

Supermodelky - tajemství jejich krásy konečně vyzrazeno!

21. červen 2012

Která z nás by nechtěla být supermodelkou? Jsou přirozeně krásné, štíhlé a vždy dokonale upravené. Jistě velkou roli hrají dobré geny, ale tam, kde příroda šetřila, si vypomůžou kosmetickými triky, a tak vypadají naprosto úžasně. Pokud byste ráda znala jejich recept na krásu, tak čtěte dál!

Supermodelky - tajemství jejich krásy konečně vyzrazeno!Supermodelky - tajemství jejich krásy konečně vyzrazeno!

Tip č. 1 od supermodelky Alessandry Ambrosio

Alessandra Ambrosio zná skvělý tip pro hydrataci pleti. Pro její zvláčnění pije kokosovou vodu. Ta obsahuje hodně minerálů a hodně hydratuje. Navíc skvěle chutná.

Tip č. 2 od supermodelky Karolíny Kurkové

Karolína Kurková má opravdu neskutečnou pleť. Jak to dělá? Její tip zní: vymačkejte šťávu z citrónů a myjte si sní každý den obličej. Vaši pleť to krásně rozzáří a navíc, všechny škodliviny jsou vytaženy ven a vaši pleť to pročistí.

Tip č. 3 od supermodelky Tyry Banks

Supermodelka Tyra Banks má vskutku nádherné oči. Jak to, že ani po hodinách natáčení a moderování neztrácí svůj svěží vzhled? Používá totiž bílé oční linky, které oko „otevřou“ a váš pohled učiní smyslnějším.

Tip č. 4 od supermodelky Adriany Limy

To, že se někdo stane supermodelkou ještě neznamená, že nemá problémy s pupínky. I Adriana Lima s nimi bojuje. A jak na ně vyzrála? Hned, jak objeví pupínek, potře jej tea tree olejíčkem, který místo vysuší a vyčistí.

Tip č. 5 od supermodelky Gisele Bundchen

Krásné vlnité vlasy Gisele Bundchen se staly fenoménem. Jsou za tím profesionální kadeřníci? Kdepak. Gisele si před spaním umyté vlasy svazuje do vysokého culíku, dokud jsou ještě vlhké. Ráno se pak probouzí se záplavou vln, které jen postříká sprejem pro větší lesk vlasů.

Tip č. 6 od supermodelky Cindy Crawford

Jak to jen dělá, že vypadá stále tak mladě? Prvním trikem je sprej, ve kterém je obsaženo plnotučné mléko a minerální voda. Tím si během dne poprašuje pleť. Pleť pak vypadá svěže po celý den. Dále také navštěvuje plastického chirurga, který jí do pleti vstřikuje vitamíny. Něco na tom bude, že zdraví je základ krásy.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Supermodelky - tajemství jejich krásy konečně vyzrazeno!

Supermodelky - tajemství jejich krásy konečně vyzrazeno!

Která z nás by netoužila po tom, být supermodelkou? Povede se to málokteré, ale jejich tipy pro krásu může "okoukat" každá!

Tajemství krásy Japonek odhaleno!

Tajemství krásy Japonek odhaleno!

Japonky jsou oslnivě krásné - mají lesklé krásné vlasy a naprosto perfektní porcelánovou pleť. Odhalte jejich tajemství krásy!


Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

V dnešní době neustále slýcháme o širokých nabídkách masáží, slibujících zaručené výsledky. Mají však masáže opravdu pozitivní účinky pro náš organismus a pro koho jsou určeny? To společně odhalíme v dnešním článku.

Gelové nehty: Současný módní trend

Gelové nehty: Současný módní trend

Po krásných a pěstěných nehtech touží v dnešní moderní době jistě každá žena. Ne vždy je to však snadné, neboť kvalita našich nehtů je do určité míry hodně ovlivněna geneticky. Jak tedy získat vzhled krásně vypadajících pěstěných rukou? Jednou ze současných alternativ je gelová modeláž nehtů, která …