verze pro tisk

Móda 2014: Jaké barvy i pro letošek zůstanou v kurzu?

31. březen 2014

Módní trendy jsou neúprosné. To, co bylo IN v loňském roce, už dnes může být zcela pasé. Zejména dámy, které chtějí v každé situaci vypadat dokonale, si tak musejí hlídat módní trendy. Kromě samotného stylu oblečení a jeho designu je důležité si všímat také barev.

Móda 2014: Jaké barvy i pro letošek zůstanou v kurzu?Móda 2014: Jaké barvy i pro letošek zůstanou v kurzu?

Právě barvy hrají u oblečení velmi významnou roli. Ve chvíli, kdy zvolíte pěkný svetřík, který bude upleten dle aktuální módní vlny, avšak bude proveden v barvě, jež letos zkrátka neletí, může se vám stát, že ve společnosti nezabodujete. A o přeci jde – o perfektní vzhled. Jaké barvy jsou tedy v kurzu pro rok 2014?

Černá a bílá

Černá v kombinaci s bílou barvou je variantou, kterou už snad ani nelze označit za módní trend. Je totiž populární prakticky neustále. A ani v roce 2014 se nedá očekávat něco jiného.

Růžová a fialová

Do módy naopak přichází typicky ženské barvy, jakou jsou růžová, fialová a také světlejší odstíny červené. V tomto barevném provedení působí velmi příjemně svetry, halenky i trička pro volný čas.

Zlatá a stříbrná

Výrazné barvy letos budou mít „zelenou“. Zlaté a stříbrné prvky jsou u módního oblečení docela běžné, dnes se ale stále častěji objevují šaty, svetry a topy, které jsou celé provedené v těchto třpytivých barvách. Pokud si je vezmete do společnosti, rozhodně nezapadnete, vidět vás bude i z velké dálky.

Výše uvedené barvy samozřejmě nejsou těmi jedinými, které budou letos v módě. Daly by se najít i další, nicméně právě černá s bílou, růžová, fialová, zlatá a stříbrná budou v roce 2014 hrát dle mnoha indicií prim.

Samy se o tom můžete přesvědčit z obrázku. Ten je ukázkou toho, že typicky ženské a výrazné barvy jsou dnes zkrátka in. A když už je zmínka přímo o oblečení na obrázku, pak vězte, že právě fleecové oblečení je dalším hitem posledních let a i letos bude velmi žádané v mnoha módních obchodech.

Fotografie převzata z www.i-moda.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Móda 2014: Jaké barvy i pro letošek zůstanou v kurzu?

Móda 2014: Jaké barvy i pro letošek zůstanou v kurzu?

Módní trendy jsou neúprosné. To, co bylo IN v loňském roce, už dnes může být zcela pasé. Zejména dámy, které chtějí v každé situaci vypadat dokonale, si tak musejí hlídat módní trendy.

Značková móda: oblečení Diesel a Ed Hardy

Značková móda: oblečení Diesel a Ed Hardy

Značková móda je velmi žádaným zbožím zejména mezi mladou generací. Mladí lidé chtějí ve společnosti v každé situaci vypadat co nejlépe, proto volí právě oblečení od významných světových značek. Mezi ně se již mnoho let řadí Diesel a také Ed Hardy.


Růžové oblečení je hitem pro jaro 2014

Růžové oblečení je hitem pro jaro 2014

Růžová je oblíbenou barvou mnoha dívek a žen. Působí velmi příjemně na pohled, není nijak extrémně výstřední a na druhou stranu se v žádném případě nedá hovořit o tom, že by byla nudná a fádní. Takové pěkně růžové šaty vypadají velmi stylově.

Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

Umělé prodloužené řasy jsou již několik let hitem. Mnohé ženy si takto vylepšují svůj vzhled, když se chystají vyrazit někam na společenskou akci. Prodlužování řas většinou nechávají na odbornicích v kosmetických salonech krásy, nicméně odvážné ženy si troufnou řasy nechat udělat třeba i od šikovnýc…