verze pro tisk

Luxusní módní značky pro ženy

9. leden 2012

Pro dokonalý vzhled ženě nestačí mít jen krásné tělo. Je potřeba jej zkrášlit v podobě pěkného líčení, použití vhodného make-upu a v neposlední řadě i tím, že si žena obleče stylové značkové oblečení a módní doplňky. Ženy, které jsou s dobou, rozhodně musí navštívit obchody, v nichž si budou moci zakoupit luxusní oblečení, parfémy a jiné doplňky od takových světových značek, jakými jsou Calvin Klein, Dior či třeba Burberry.

foto: MilanFashion.czfoto: MilanFashion.cz

Burberry - anglická tradice

Pojďme si představit výše uvedené značky, které dnes mají velké jméno po celém světě a jejich kolekce zdobí i mnohé světové celebrity. Značka Burberry je zavedená již po více než 150 let. Jedná se o vkusnou módu, která oplývá kouskem klasiky i moderními trendy. Věhlas značky Burberry se ještě zvýšil v novém tisíciletí, kdy spatřily světlo světa kolekce pánského, dámského i dětského oblečení. Burberry se zaměřuje i na obuv, kabelky či módní doplňky a parfémy.

Calvin Klein - od spodního prádla po džíny

Ještě mnohem větší jméno má ve světě značka Calvin Klein. Kdo by neznal toto jména ve spojitosti s elegantními a mnohdy i lehce výstředními jeansy. Značka Calvin Klein je však již dlouhou dobu známá i v oblasti parfémů a dalších produktů. Její počátky spadají do druhé poloviny minulého století. Světovou extratřídou jsou mimo jiné spodní prádlo Calvin Klein či dámská obuv Calvin Klein.

Calvin Klein je bezesporu výborný návrhář dámských bot. Jeho talent se projevuje hlavně u bot na podpatcích. Jsou velmi ženské, sexy, bez problému je lze vzít i na společenské události či do pracovního prostředí.

Dior- luxus pro ženy

Na závěr zmiňme také značku Dior, která nese název po svém zakladateli Christianu Diorovi. Módní značka Dior dnes patří mezi nejdražší a nejexkluzivnější značky na celém světě. Zaměřuje se především na ženy. Velkou popularitu mají kupříkladu parfémy Dior, které se honosí jedinečnými a neodolatelnými vůněmi.

Komerční sdělení Placla.cz

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Luxusní módní značky pro ženy

Luxusní módní značky pro ženy

Pro dokonalý vzhled ženě nestačí mít jen krásné tělo. Je potřeba jej zkrášlit v podobě pěkného líčení, použití vhodného make-upu a v neposlední řadě i tím, že si žena obleče stylové oblečení a módní doplňky. Ženy, které jsou s dobou, rozhodně musí navštívit obchody, v nichž si budou moci zakoupit lu…

Módní značka Ralph Lauren

Každá ženy si na sebe jistě ráda bere co nejvíce pohodlné spodní prádlo a svrchní oblečení tak, aby se ve společnosti cítila dostatečně komfortně. Mnoho žen přitom sahá i po oblečení od známých světových módních značkách. Těmi dávají najevo, že mají styl a na tom, jak vypadají, jim skutečně záleží. …


Značkové módní doplňky pro mladé

Značkové módní doplňky pro mladé

Mladá generace dnes mnohem více dbá o svůj vzhled. Není to jen pouhá fráze, ale skutečnost. Jak se to pozná? Například při pohledu na oblečení a módní doplňky, které mladí lidé dnes nosí. Je vidět, že si hodně zakládají na značkách, právě značkové módní doplňky a oblečení jsou tím, co mladou genera…

Módní doplňky: značkové hodinky a šperky

Módní doplňky: značkové hodinky a šperky

Nejen líčení a oblečení nás dělá atraktivními. Při návštěvě společenské akce i při běžných procházkách po městě, nákupech či při pobytu v zaměstnání je dobré myslet kromě oblečení, líčení, úpravy vlasů také na různé módní doplňky, které dotvářejí naši celkovou vizáž.