verze pro tisk

K dokonalosti si na ples nezapomeňte vzít šperky

8. leden 2016

Začátek roku je ve znamení plesové sezony. Takřka v každém městě se během ní konají i desítky menších či větších plesů, honosných i těch skromnějších. Jde o kulturní akce, které jsou velmi oblíbené. Zejména u velkých plesů nesmí chybět žádná celebrita. Chystáte se na velký ples i vy a chcete vypadat skutečně famózně? Pak se nesmíte spokojit pouze s nádhernými šaty. Je třeba k nim přidat také šperky.

Zdroj: lyra-sperky.czZdroj: lyra-sperky.cz

Náhrdelník okouzlí a na plesu skvěle doplní vaši image

Dominantním šperkem je vždy náhrdelník. Oči mužů i mnoha žen spočinou právě na něm. K plesovým šatům se rozhodně hodí náhrdelníky výraznějších tvarů a luxusního vzhledu.

Musí však bezpodmínečně ladit k šatům samotným a také k vašemu účesu, na to nikdy nezapomínejte. Účes je ostatně vlastní kapitolou. I na něm závisí to, jak váš vzhled budou ostatní na plesu hodnotit. Ale to jiné téma, které si necháme na jindy.

Co dalšího? Určitě náušnice

Různých doplňků, které si na sebe můžete navléci, je celá řada. Ať už jde o náušnice či třeba náramky. Aby nebyla řeč jen o ženách, náramek se na ples skvěle hodí také k pánům. Zde však příliš neplatí pravidlo, že čím výraznější je, tím lépe. Pánský náramek by měl být spíše decentnější, konzervativnější, stejně jako je tomu v případě obleku. Na plesu se u mužů výstřednosti příliš netrpí. Módní policie by jim to náležitě spočítala.

Kde pořídíte slušivé náramky, náhrdelníky a náušnice

Pokud vám doma chybí nějaký pěkný šperk, který byste si chtěly vzít k plesovým šatům, doporučuji navštívit internetový obchod Lyra-sperky.cz. V něm najdete krásné náhrdelníky, náušnice a náramky ve zlatě i stříbře. Zatím je ještě stále dost času na to, abyste se na letošní plesy mohly dostatečně připravit a mít po ruce vše, co potřebujete. A vězte, že ženám náramek a náhrdelník u plesových šatů náramně sluší.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

K dokonalosti si na ples nezapomeňte vzít šperky

K dokonalosti si na ples nezapomeňte vzít šperky

Začátek roku je ve znamení plesové sezony. Takřka v každém městě se během ní konají i desítky menších či větších plesů, honosných i těch skromnějších. Jde o kulturní akce, které jsou velmi oblíbené. Zejména u velkých plesů nesmí chybět žádná celebrita. Chystáte se na velký ples i vy a chcete vypadat…

Příprava na ples za pár minut

Příprava na ples za pár minut

Možná to sama znáte: za chvíli byste měla vyrazit na ples, ale vůbec Vám nezbývá tolik času, kolik byste si na dokonalé zkrášlení představovala…V tom případě musíte dlouhé přípravy nahradit bleskovou akcí. Do hodiny byste měla zvládnout celou přípravu…


Módní doplňky: značkové hodinky a šperky

Módní doplňky: značkové hodinky a šperky

Nejen líčení a oblečení nás dělá atraktivními. Při návštěvě společenské akce i při běžných procházkách po městě, nákupech či při pobytu v zaměstnání je dobré myslet kromě oblečení, líčení, úpravy vlasů také na různé módní doplňky, které dotvářejí naši celkovou vizáž.

Zlaté šperky se nemusíte bát nakupovat online. Stačí dodržet základní zásady

Zlaté šperky se nemusíte bát nakupovat online. Stačí dodržet základní zásady

Mnohé z vás si jistě myslí, že zlaté náušnice a jiné zlaté šperky se nevyplatí kupovat přes internet, neboť zde nemáte žádnou záruku kvality. V dnešní době už ale není problémem si zjistit informace a utvrdit se v tom, že kupujete skutečně zlato v potřebné ryzosti, nikoliv jen nějakou náhražku.