verze pro tisk

Gelové nehty: Současný módní trend

25. září 2011

Po krásných a pěstěných nehtech touží v dnešní moderní době jistě každá žena. Ne vždy je to však snadné, neboť kvalita našich nehtů je do určité míry hodně ovlivněna geneticky. Jak tedy získat vzhled krásně vypadajících pěstěných rukou? Jednou ze současných alternativ je gelová modeláž nehtů, která představuje současný módní trend. V tomto článku se dozvíte, v čem spočívá její tajemství.

Krásné nehtyKrásné nehty

Gelové tajemství

V současnosti existují dva druhy gelových nehtů. Nejznámějším z nich je metoda tvorby gelových nehtů vytvrzovaných UV světlem, kdy se gel aplikuje na nehty a pak je vytvrzován ve speciální UV lampě.

Méně známou je pak metoda tvorby gelových nehtů bez použití UV lampy. Tajemství této metody spočívá v nástřiku speciálního aktivátoru na nehty, čímž dojde k jejich vytvrzení.

Výhody gelových nehtů

  • Gelové nehty jsou určeny pro všechny typy nehtů. Nejvíce jsou však doporučovány ženám, které mají své přírodní nehty příliš slabé a v důsledku toho se lámou
  • Mají velice přirozený vzhled a je možné si zvolit jakýkoliv tvar i délku nehtu
  • Jsou velice pevné a také odolné proti zlomení
  • Nehty pod nimi mohou dýchat a tak nehrozí vznik nehtových plísní

Nevýhody gelových nehtů

  • Nutnost chodit alespoň jedenkrát za měsíc či za 5 týdnů na doplnění gelu
  • Po jejich odstranění vaše přírodní nehty nebudou vypadat nejlépe, ve většině případů budou slabé a více se lámat až do té doby než odrostou
  • Gelové nehty jsou poměrně dražší záležitostí, ve většině případů stojí v rozmezí od 500-800Kč

Gelové nehty ano či ne?

Gelové nehty mají své výhody i nevýhody. Zda se tedy pro jejich aplikaci rozhodneme, by mělo záviset zejména na množství finančních prostředků, které chceme do nehtů investovat. V každém případě s gelovými nehty budete vždy IN.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Gelové nehty: Současný módní trend

Gelové nehty: Současný módní trend

Po krásných a pěstěných nehtech touží v dnešní moderní době jistě každá žena. Ne vždy je to však snadné, neboť kvalita našich nehtů je do určité míry hodně ovlivněna geneticky. Jak tedy získat vzhled krásně vypadajících pěstěných rukou? Jednou ze současných alternativ je gelová modeláž nehtů, která …

Krásné a dlouhé nehty na počkání

Krásné a dlouhé nehty na počkání

Dlouhé nehty jsou dnes stejně důležitou součástí upravené osobnosti, jako čisté boty, hezké oblečení nebo pěkný sestřih vlasů.


Akrylové nehty: Výhody a nevýhody

Akrylové nehty: Výhody a nevýhody

Trávíte až příliš času úpravou svých nehtů, protože se vám vždy jako naschvál zlomí v tu nejnevhodnější chvíli? Co takhle pro sebe něco udělat a vyzkoušet akrylové nehty? Jaké jsou jejich výhody, a nevýhody se dozvíte v dnešním článku.

Značkové módní doplňky pro mladé

Značkové módní doplňky pro mladé

Mladá generace dnes mnohem více dbá o svůj vzhled. Není to jen pouhá fráze, ale skutečnost. Jak se to pozná? Například při pohledu na oblečení a módní doplňky, které mladí lidé dnes nosí. Je vidět, že si hodně zakládají na značkách, právě značkové módní doplňky a oblečení jsou tím, co mladou genera…