verze pro tisk

Elektronické cigarety: Levné kouření, které vás zbaví závislosti na nikotinu

24. červenec 2012

Přestat kouřit rozhodně není jednoduché. Nikotin je silně návyková látka a z tohoto důvodu většina kuřáků nedokáže přestat. Elektronické cigarety vám přinášejí novou naději, navíc vhodné jsou pro každého kuřáka. Proč za kouření platit zbytečně více?

Elektronické cigarety: Levné kouření, které vás zbaví závislosti na nikotinuElektronické cigarety: Levné kouření, které vás zbaví závislosti na nikotinu

Elektronická cigareta sice vyžaduje prvotní investici (lze sehnat i pod tisíc korun), ale její následný provoz je mnohem levnější. Náplň neboli e-liguid stojí 500 korun (20 ml) a zastoupí 250 až 300 cigaret. Jedna cigareta vás s elektronickou cigaretou vyjde na méně než dvě koruny.

Představte si, že v kapse máte 250 až 300 cigaret. Jedná se o značnou úsporu místa, navíc neřešíte žádný zapalovač. Tuto výhodu oceníte především na cestách, dovolených.

Hlavní výhodou elektronických cigaret je zdraví. Elektronické cigarety jsou zdraví méně škodlivé než klasické cigarety. Ovšem i přesto jsou zdraví nebezpečné a i ony způsobují návykovost na nikotin. Předávkování nikotinem je pomocí elektronické cigarety jednodušší, a proto se hodí především pro zkušené kuřáky, případně pro jedince, kteří chtějí přestat.

Elektronické cigarety ocení i ženy. Pro ně je vhodná E-cigareta Intellicig EVOlution Junior. Jedná se o zmenšený model klasické elektronické cigarety, kvalita je zachována. Navíc výše zmíněná elektronická cigareta je vyrobena ve Velké Británii. Nejedná se tedy o žádný čínský výrobek.

Přestaňte kouřit s elektronickou cigaretou

Pokud chcete s kouřením skončit, ale nevíte, jak přestat kouřit, obraťte se na elektronické cigarety. Díky přesnému dávkování můžete postupně snižovat množství nikotinu v e-liquidu až do nulového či stopového množství. Jedná se sice o běh na dlouhou trať, ale možná i kvůli tomu jsou elektronické cigarety úspěšným produktem v boji se závislostí na nikotinu.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Elektronické cigarety: Levné kouření, které vás zbaví závislosti na nikotinu

Elektronické cigarety: Levné kouření, které vás zbaví závislosti na nikotinu

Přestat kouřit rozhodně není jednoduché. Nikotin je silně návyková látka a z tohoto důvodu většina kuřáků nedokáže přestat. Elektronické cigarety vám přinášejí novou naději.

Víme, kde koupit kvalitní originální parfémy levně!

Víme, kde koupit kvalitní originální parfémy levně!

Vůně dokáží zázraky. Pokud je parfém vhodně zvolen, dokáže zvýraznit sexappeal a i pomocí vůně na sebe mohou ženy přilákat pozornost ostatních. Pro různé příležitosti se hodí jiné vůně, proto by každá žena měla mít v zásobě hned několik parfémů.


Líčení, které se hodí k vaší barvě očí

Líčení, které se hodí k vaší barvě očí

Máme pro vás tipy, jak se nalíčit tak, aby make-up podtrhl barvu vašich očí!

Účesy z módních přehlídek, které můžete nosit i vy!

Účesy z módních přehlídek, které můžete nosit i vy!

Že se účesy z módních mol nehodí pro běžné příležitosti? To není tak docela pravda. Vybrali jsme pro vás ty nositelné a přidali jsme návod, jak je vytvořit.