verze pro tisk

Čtyři praktické tipy, jak si udržet styl a nezahltit přitom šatník

24. září 2019

Vsadíme se, že i vy máte ve své šatní skříni spoustu starších kousků, které tam pravděpodobně zůstanou ležet na věky věků. Některé vyšly z módy, jiné jste si pořídila pro specifickou událost. V konečném důsledku vás stály nemalou částku a nyní zbytečně zabírají místo. Jak šatní skříni i peněžence ulevit? Budete-li se řídit podle následujících tipů, udržíte si styl, aniž byste musela každý týden utrácet za nové oblečení.

Čtyři praktické tipy, jak si udržet styl a nezahltit přitom šatníkČtyři praktické tipy, jak si udržet styl a nezahltit přitom šatník

1. Preferujte nadčasové kousky

Máte pocit, že musíte každou výjimečnou příležitost oslavit ve speciálním outfitu? Pokud si pořizujete nové oblečení na každý večírek, oslavu narozenin či jinou akci, není divu, že váš šatník praská ve švech. Proto si vždy před nákupem položte otázku, zda pro daný kousek najdete uplatnění více než jednou. Zároveň se snažte nepodléhat vábení pomíjivých trendů – cesta k minimalismu vede přes klasické, jednodušší a univerzální kousky.

2. Neskladujte oblečení, které vám nesedí

Schováváte ve skříni desatery kalhotky z nepříjemného materiálu? Zbavte se jich a pořiďte si ultrapohodlné dámské prádlo Calvin Klein. To samé udělejte i s ostatními kousky, u nichž je více než jisté, že si je na sebe nikdy nevezmete. A přestaňte si konečně kupovat oblečení v menší velikosti jako motivaci pro zhubnutí.

3. Noste jen to, v čem se cítíte dobře

Kabátek se vám moc líbil na kamarádce, ale nemá smysl ho kupovat, když se v něm necítíte. Smiřte se s tím, že jeden a ten samý kus oblečení vypadá na každém trochu jinak a vyhněte se outfitům, které vám nesluší.

4. Sleva není hlavní důvod k nákupu

Když prodejce oblečení zahájí slevovou akci, většina žen zažívá náhlé zatemnění mysli. Jsou schopny utratit horentní sumy za oblečení, o které by jinak ani nezavadily ani pohledem. Buďte chytrá a raději se poohlédněte po kvalitních, značkových kouscích. Váš šatník sice nebude tak bohatý, ale bude na něj radost pohledět. Samozřejmě to platí i o spodním prádle – jedny nové originální kalhotky Tommy Hilfiger jsou vždy lepší než troje laciné z tržnice.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Čtyři praktické tipy, jak si udržet styl a nezahltit přitom šatník

Čtyři praktické tipy, jak si udržet styl a nezahltit přitom šatník

Vsadíme se, že i vy máte ve své šatní skříni spoustu starších kousků, které tam pravděpodobně zůstanou ležet na věky věků. Některé vyšly z módy, jiné jste si pořídila pro specifickou událost. V konečném důsledku vás stály nemalou částku a nyní zbytečně zabírají místo. Jak šatní skříni i peněžence ul…

Zumba: Moderní životní styl současnosti

Zumba: Moderní životní styl současnosti

Také máte poslední dobou pocit, že až přehnaně moc vysedáváte v práci u počítače, jste stále unavení, vyčerpaní a bez energie? Pokud ano, je na čase změnit svůj životní styl a začít se více pohybovat. Nabízí se mnoho možností, jak se opět dostat do lepší kondice. Já jsem pro vás osobně vyzkoušela fe…


Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

Oslnivě lesklé vlasy jako z reklamy nemusí být jen sen. S našimi tipy a triky budou vaše vlasy zářit!

Únava: 3 tipy, jak s ní účinně bojovat

Únava: 3 tipy, jak s ní účinně bojovat

Jste každodenně unaveni? Cítíte se vyčerpáni, bez energie a nemáte na nic náladu? Myslíte si, že cítit se unaveně je normální? Omyl! Normální je cítit se dobře a svěže. Poradíme vám 3 tipy, jak s únavou účinně bojovat.