verze pro tisk

Blíží se narození vašeho potomka? Nezapomeňte se zásobit dětskými hračkami

28. květen 2012

Malé děti si rády hrají. Pořídíme-li jim hračky, nedopřáváme jim jen zábavu, ale také jim zlepšujeme jejich rozpoznávací či motorické vlastnosti, hračky prospívají i k rozvoji logického myšlení.

Blíží se narození vašeho potomka? Nezapomeňte se zásobit dětskými hračkamiBlíží se narození vašeho potomka? Nezapomeňte se zásobit dětskými hračkami

Hračky pomáhají myslet

Odborníci se shodují v tom, že pro správný vývoj dítěte je důležité, aby si s ním rodiče co nejčastěji hráli. Už od útlého věku je tak možné ovlivňovat jeho logické myšlení, pohybové schopnosti a tím přispívat k tomu, že dítě bude v inteligentní a zdravé.

Hračky pro nejmenší

Hračky se dnes dají pořídit už pro úplně nejmenší děcka. Na výběr pro batolata jsou právě například různé didaktické hračky, k dobrým motorickým návykům jim pak dopomáhají různá sedátka či houpačky. Kromě toho jim samozřejmě můžeme pořídit i klasické hračky, které je zabaví v případě, že mají roupy. U holčiček jsou to typické panenky, u kluků zase panáčci či různé dřevěné hračky.

Pořiďte si hračky pro děti už před porodem

Hračky pro nejmenší by měly mít maminky připraveny nejlépe ještě před porodem tak, aby je následně nemuseli shánět v době, kdy se musejí o své děcko starat. Kromě hraček je nezbytné se vybavit dudlíky či třeba chrastítky na kočárky či hračkami do vany.

Hračky a pomůcky pro nejmenší, které jim pomohou ke správnému vývoji, lze zakoupit v internetovém obchodě Hračky.cz. Zde naleznete široký výběr hraček, které jsou určeny pro děti úplně nejmenší, ale i pro děcka, která již trochu odrostla a přesto si ještě ráda hrají. Na zmíněném portále najdete nepřebernou škálu hraček, které jsou kvalitní a pořídíte je i za pěkné ceny.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Blíží se narození vašeho potomka? Nezapomeňte se zásobit dětskými hračkami

Blíží se narození vašeho potomka? Nezapomeňte se zásobit dětskými hračkami

Malé děti si rády hrají. Pořídíme-li jim hračky, nedopřáváme jim jen zábavu, ale také jim zlepšujeme jejich rozpoznávací či motorické vlastnosti, hračky prospívají i k rozvoji logického myšlení. Hračky je dobré pořídit už před porodem.

K dokonalosti si na ples nezapomeňte vzít šperky

K dokonalosti si na ples nezapomeňte vzít šperky

Začátek roku je ve znamení plesové sezony. Takřka v každém městě se během ní konají i desítky menších či větších plesů, honosných i těch skromnějších. Jde o kulturní akce, které jsou velmi oblíbené. Zejména u velkých plesů nesmí chybět žádná celebrita. Chystáte se na velký ples i vy a chcete vypadat…


Spodní prádlo: Vyberte si to pravé pro vaši postavu

Spodní prádlo: Vyberte si to pravé pro vaši postavu

Chtěla byste si udělat radost a vypadat pěkně, ale nevíte, jaké oblečení si pořídit? Chcete si připadat alespoň na chvíli výjimečná? Zkuste tentokrát investovat do spodního prádla a vyberte si to pravé pro vaši postavu.

Smích - záruka věčného mládí

Smích - záruka věčného mládí

Každý z nás to již někdy zažil. Najednou se ocitneme v depresích, nic nás nebaví a někdo jako by vysál z našeho těla naprosto veškerou energii. Řešení této situace je však mnohem snazší než se zdá. Receptem na zdravý život je totiž obyčejný smích. Nevěříte? Potom si přečtěte následující článek.