verze pro tisk

Výběr parfémů a vůní

29. květen 2012

Nevíte, jak vybrat správné parfémy pro muže či ženy? Výběr parfémů by se měl řídit především instinkty a citem. Nejlepší je, když máme možnost si parfémy přímo před nákupem vyzkoušet. Je však potřeba dbát na to, abychom nečichali najednou k příliš velkému množství parfémů, neboť už při třetí či čtvrtém zkoušení bude náš čich omámen a nebude tolik citlivý.

foto: kleopatra.czfoto: kleopatra.cz

Nákup parfémů přes internet

Každý z nás má samozřejmě své oblíbené značky parfémů, které si s oblibou kupuje pořád dokola. Na tom není nic špatného, ale změna občas neuškodí. Parfémy se dnes dají za velmi příznivé ceny pořídit i v internetových obchodech, zde však odpadá možnost si předem vyzkoušet, jakou mají vůni. V tomto případě je tedy vhodné si o parfému nejprve zjistit nějaké informace či recenze tak, abychom alespoň v nástinu věděli, jakou má parfém vůni, jak je intenzivní či pro jaké příležitosti je nejvhodnější.

Parfémy a vůně pro ženy i může lze nyní pořídit v eshopu Kleopatra.cz. Kromě nákupu přímo na zmíněném eshopu lze využít také jeho satelitní Ezopy, které přináší internetový obchod Alza.

Značkové parfémy

Parfémy z internetového obchodu Kleopatra.cz jsou kvalitní, před jejich nákupem máte možnost se s jednotlivými produkty blížeji seznámit díky podrobným popiskům, které informují o jejich složení, vůni a také výrobci. Nechybí zde ani takové světoznámé značky parfémů, jako jsou například Chloé, Bvlgari či Calvin Klein. Záleží tak jen na vás, jaký nový parfém si pořídíte. V každém případě máte jistotu, že se bude jednat o kvalitní parfém, který bude příjemný pro vás i vaše okolí. Značkové parfémy totiž mají jednu skvělou vlastnost - jsou trvanlivé a vůně je tak znatelná i po několika hodinách, na rozdíl od laciných a nekvalitních parfémů.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Výběr parfémů a vůní

Výběr parfémů a vůní

Nevíte, jak vybrat správné parfémy pro muže či ženy? Výběr parfémů by se měl řídit především instinkty a citem.

Jak ušetřit při nákupu parfémů

Jak ušetřit při nákupu parfémů

Oblíbili jste si některou z luxusních drahých vůní, bez které si již neumíte představit svůj den, ale nechcete do ní neustále investovat velké peníze? Toužíte po kvalitním značkovém parfému, ale obáváte se, že by vás vyšel příliš draze? Máme pro vás řešení! V následujícím článku vám představíme něko…


Výběr podprsenky

Výběr podprsenky

Jednou z velmi důležitých součástí dámského spodního prádla jsou podprsenky. Vyjít si do společnosti v šatech, pod nimiž bude chybět podprsenka, může být mnohými označeno jako velké faux pas.

Výběr správného make - upu

Výběr správného make - upu

Vybrat správný make – up (nebo podkladový krém) není jen tak. Je třeba vhodně zvolit barvu, konzistenci a vlastnosti. A jak by měl výsledek vypadat? Hlavně přirozeně! Nanesený make – up by měl splývat s tváří a v podstatě by o něm neměl nikdo vědět.