verze pro tisk

Nejpřitažlivější parfém- Přirozená vůně těla

9. říjen 2011

Nepřijde vám tento moment něčím povědomý? Nacházíte se právě ve vaší oblíbené drogerii a prodavačka vám ochotně podává jeden flakonek parfému za druhým a vy stále nevíte, který je pro vás ten pravý? Vědci přišli s velice zajímavým zjištěním. Podle jejich výzkumů totiž cenu o nejlepší parfém vyhrál ten, který byste čekali nejméně- přirozená vůně těla.

Nejpřitažlivější parfém- Přirozená vůně tělaNejpřitažlivější parfém- Přirozená vůně těla

Zajímavý výzkum

V dnešní době neustále narůstá množství parfémů na našem trhu. Jsou mezi nimi tradiční stálice, ale také parfémy úplně nové. Každý člověk si většinou alespoň jednou za rok koupí nový parfém či je tímto parfémem obdarován od svých blízkých. Možná se to bude zdát až neuvěřitelné, ale vědci začali zkoumat, který z tohoto velkého množství parfémů je ten nejlepší a nejoblíbenější. A přišli s opravdu nečekaným závěrem. Z 5000 lidí téměř 4000 lidí odpovědělo, že nejlepší vůně je pro ně přirozená vůně těla jejich partnera.

Vědci se k tomuto zjištění vyjádřili jasně. Podle nich totiž každý člověk vylučuje prostřednictvím potu a dalších tělesných tekutin určité množství feromonů, které mají velkou moc působit afrodiziakálně na osoby opačného pohlaví.

Proč se stydíme za naši přirozenost

Vědci tvrdí, že na nás prakticky ze všech stran útočí reklamy, které nám říkají, jak máme správně vonět. Jeden rok je dle reklam tím nejlepším řešením vanilka a další rok levandule. Pokud ale každý den použijeme parfém, naprosto jím zakryjeme naši přirozenou vůni, která je jedním z nejdůležitějších vodítek při výběru správného partnera. Není tedy vůbec žádný důvod cítit se špatně, pokud žádný parfém nepoužijeme.

Názor samotného Napoleona

Dokonce i slavný Napoleon Bonaparte měl naprosto jasný názor ohledně otázky používání parfémů. Pro tohoto muže byly feromony tím nejdůležitějším. A proto pokaždé, když se tento francouzský císař měl vrátit domů z bitevního pole, napsal své manželce dopis se slovy: „Prosím nemyj se, přijedu.“ Chtěl tím vyjádřit, jak neskutečně se na přirozenou vůni své ženy těší.

Přirozená vůně je „IN“

Je jisté, že každý člověk je jiný. Někteří z nás nedají na svůj oblíbený parfém dopustit. Můj článek je spíše jakýmsi odhalením toho, že pokud nám náš oblíbený parfém zrovna dojde či si nejdříve musíme našetřit na nový, vůbec nic se neděje. Naše přirozená lidská vůně může být lepší než cokoli jiného. Příroda opět věděla, čím nás vybavit. Dala nám přirozený lidský parfém.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Nejpřitažlivější parfém- Přirozená vůně těla

Nejpřitažlivější parfém- Přirozená vůně těla

Nepřijde vám tento moment něčím povědomý? Nacházíte se právě ve vaší oblíbené drogerii a prodavačka vám ochotně podává jeden flakonek parfému za druhým a vy stále nevíte, který je pro vás ten pravý? Vědci přišli s velice zajímavým zjištěním. Podle jejich výzkumů totiž cenu o nejlepší parfém vyhrál t…

Ještě nemáte parfém na léto? Pomůžeme vám s výběrem!

Ještě nemáte parfém na léto? Pomůžeme vám s výběrem!

Každoročně je parfémový trh doslova zaplaven novými parfémy na letní období. Ani rok 2012 není výjimkou. Podívejte se, jaké parfémové novinky budou k mání v roce 2012.


Jaký parfém je pro vás nejlepší? - Testujte, testujte a zase testujte

Jaký parfém je pro vás nejlepší? - Testujte, testujte a zase testujte

Znáte také ty chvíle? V parfumeriích neustále zkoušíte, který z parfémů by mohl být ten pravý pro vás, a nakonec se poraženě vracíte zpět domů- bez parfému. V dnešním článku vám poradím, jak si správně vybrat ten pravý parfém právě pro vás.

Jak dostat z těla toxické látky a hubnout? Díky nové metodě už nemusíte spořádat kila ovoce

Jak dostat z těla toxické látky a hubnout? Díky nové metodě už nemusíte spořádat kila ovoce

Rozhodli jste se konečně něco dělat se svojí nadváhou, ale nevíte, jak na to? Dnes už nemusíte nutně prodělat drastické diety a jíst jen spoustu ovoce a zeleniny. Díky nové metodě, která spočívá v konzumaci doplňku stravy ze zelené kávy, organismus z