verze pro tisk

Jak ušetřit při nákupu parfémů

19. únor 2013

Oblíbili jste si některou z luxusních drahých vůní, bez které si již neumíte představit svůj den, ale nechcete do ní neustále investovat velké peníze? Toužíte po kvalitním značkovém parfému, ale obáváte se, že by vás vyšel příliš draze? Máme pro vás řešení! V následujícím článku vám představíme několik skvělých tipů, jak si můžete pořídit vaše vysněné parfémy levně a kvalitně zároveň.

Jak ušetřit při nákupu parfémůJak ušetřit při nákupu parfémů

Vyzkoušejte toaletní vodu

Prvním skvělým tipem jak ušetřit za vaši oblíbenou vůni je zakoupit si ji v podobě toaletní vody, která bývá zpravidla vždy levnější, než parfémová voda. Rozdíl v ceně vytváří poměr mezi vonnými složkami a alkoholem. Parfémová voda, která nese označení EdP (Eau de Parfum) obsahuje 8 - 15% vonných složek v přibližně 85 - 90% alkoholu. Oproti tomu toaletní voda nesoucí označení EdT (Eau de Toilette) obsahuje 4 - 8% vonných složek v maximálně 80% alkoholu.

Pořiďte si tester

Další cenově výhodnější pořízení parfému spočívá v zakoupení testeru. Tester je parfém, který v parfumeriích slouží zákazníkům k vyzkoušení vůně. Všechny testery jsou naprosto shodné výrobky jako běžné parfémy, liší se pouze svojí krabičkou či absencí víčka. Tester bývá nejčastěji dodáván v bílé, šedé, či kartonové krabičce, případně bez jakéhokoli obalu. Většina testerů nemá též víčko (ozdobný kryt, který bývá nasazen na rozprašovači). Jinak je složení testeru naprosto totožné s parfémem a samozřejmě je úplně nový a nepoužitý. Nákup testeru se doporučuje v případě, že nelpíte na dodání ve zdobeném obalu. Nemusíte se bát, že by se vám tester bez víčka někde rozlil, protože tyto ozdobné kryty mají spíše estetický charakter a absence víčka nemá žádný vliv na bezproblémovou funkčnost výrobku. V každém případě můžete takto výrazně ušetřit, protože cena parfému se zdobenou krabičkou i víčkem je o mnoho vyšší než pořízení testeru.

Využívejte akcí a speciálních výprodejů

Vaši oblíbenou vůni si také můžete pořídit v různých výprodejích parfémů, kdy se většinou jedná o doprodej limitovaných edicí, nadlimitních zásob na skladech, či sezónních produktů. Ceny parfémů bývají ve výprodeji za nákupní ceny a jsou tedy nejnižší možné. Parfémy ve výprodeji jsou vždy v nejvyšší kvalitě, bez poškození a vad a s trvanlivostí jako v běžném prodeji. Nebo si také vůni můžete zakoupit v zajímavých akcích, nebo se speciální slevou, kdy se jedná o parfémy se stoprocentní kvalitou i zárukou, které vykazují jen drobné závady na obalech vzniklých při přepravě nebo nesprávnou manipulací ve skladech. Jedná se například o porušený celofán na obalu nebo o lehce natrženou krabičku.

Nakupujte v e-shopech

Skvělým tipem jak ušetřit je také nakupování parfémů v internetových e-shopech, kde jsou ceny parfémů o mnoho nižší, než-li v kamenných obchodech. Většina e-shopů totiž nemusí pronajímat prodejní plochu ani platit personál obchodu, díky čemuž sníží velkou část svých nákladů. To se následně promítne i do výhodnějších cen. Pokud má e-shop navíc výdejnu zboží ve městě,  kde bydlíte, můžete si váš objednaný balíček vyzvednout přímo u prodejce a ušetříte tak i za poštovné.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Jak ušetřit při nákupu parfémů

Jak ušetřit při nákupu parfémů

Oblíbili jste si některou z luxusních drahých vůní, bez které si již neumíte představit svůj den, ale nechcete do ní neustále investovat velké peníze? Toužíte po kvalitním značkovém parfému, ale obáváte se, že by vás vyšel příliš draze? Máme pro vás řešení! V následujícím článku vám představíme něko…

Výběr parfémů a vůní

Výběr parfémů a vůní

Nevíte, jak vybrat správné parfémy pro muže či ženy? Výběr parfémů by se měl řídit především instinkty a citem.


Internetové recenze kosmetiky

Internetové recenze kosmetiky

Mnoha zákaznicím při nákupu kosmetiky vadí, že o výrobcích nemají dostatečné informace a tudíž nekupují takzvaně naslepo. Doposud bylo prakticky jediným řešením vsadit jen na již vyzkoušenou kosmetiku, kterou žena používá již po mnoho let. Někdy také mohou poradit kamarádky či kolegyně. Co však rozh…

Víme, kde koupit kvalitní originální parfémy levně!

Víme, kde koupit kvalitní originální parfémy levně!

Vůně dokáží zázraky. Pokud je parfém vhodně zvolen, dokáže zvýraznit sexappeal a i pomocí vůně na sebe mohou ženy přilákat pozornost ostatních. Pro různé příležitosti se hodí jiné vůně, proto by každá žena měla mít v zásobě hned několik parfémů.