verze pro tisk

Nejlepší dieta na světě - pohyb

2. říjen 2011

Kdo z nás to alespoň jednou nezažil? Stojíme na váze a ručička se vyhoupne nebezpečně vysoko. A jak je vůbec možné, že ty kalhoty, které jsme na sobě měli ještě před pár měsíci, jsou nám najednou tolik upnuté? Je možné, že nám váha nefunguje dobře a kalhoty se nějakým nedopatřením srazily v pračce? Nebo se stalo něco horšího- přibrali jsme nechtěná kila. Jak je ale teď co nejrychleji zase shodit?

Nejlepší dieta na světě - pohybNejlepší dieta na světě - pohyb

Celý svět drží diety

Diety se v poslední době staly nejvíce rozebíraným tématem především u ženské populace. Lidé si navzájem vyměňují stoprocentně „osvědčené“ diety a slibují si, že tahle již konečně zabere. Ale nakonec vždy danou dietu vezmeme a nešťastně ji uložíme k ostatním dietám odpočívajícím v našem šuplíku. Vypadá to, že pro lidi na celém světě se držení diety stalo národním sportem. Ale bohužel jak to už tak bývá, diety obecně buďto nezabírají vůbec nebo zaberou pouze na pár dní a poté kila opět nabereme zpět.

Recept na shození přebytečných kil

Recept na shození nadbytečných kil a zároveň na vytoužené vytvarování postavy je jednodušší než se může zdát. Nespočívá však v držení diet, nýbrž v pravidelném pohybu a v udržování zdravého životního stylu. Pokuste se svůj jídelníček upravit tak, abyste v něm účinně snížili váš denní energetický příjem. Nejdůležitějším pravidlem je jíst méně, ale pravidelně a to pětkrát denně. Zelenina a ovoce by v každém vašem jídle měla zabírat 2/3 jídla, zbytek můžete doplnit například kuřecím masem, rybami, čočkou, fazolkami, těstovinami a dalšími nepříliš tučnými jídly.

Nejdůležitější součást každého zdravého životního stylu tvoří pohyb. Aby však měl pohyb účinky na vaše zdraví a postavu, musí být pravidelný. Můžete vyzkoušet například pravidelné denní procházky s rychlou chůzí, které se ukázaly být velmi účinnými či se začněte věnovat nějakému sportu, při kterém dochází k účinnému spalování kalorií- například Zumba je nyní velkým hitem.

Malá rada na závěr

Pokud budete dodržovat uvedené zásady, zajisté se vám podaří účinně zhubnout a udržet si krásnou štíhlou linii. Je ale třeba být trpěliví, ne vždy jde všechno hned. Pokud se však budete řídit podle mých rad několik měsíců, vaše tělo se začne postupně měnit a vy se začnete cítit mnohem lépe. Není přece nic důležitějšího.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Nejlepší dieta na světě - pohyb

Nejlepší dieta na světě - pohyb

Kdo z nás to alespoň jednou nezažil? Stojíme na váze a ručička se vyhoupne nebezpečně vysoko. A jak je vůbec možné, že ty kalhoty, které jsme na sobě měli ještě před pár měsíci, jsou nám najednou tolik upnuté? Je možné, že nám váha nefunguje dobře a kalhoty se nějakým nedopatřením srazily v pračce? …

Ty nejlepší zážitky

Ty nejlepší zážitky

Asi všichni z nás za svůj život poznali, že to nejdůležitější není, kolik peněz vyděláváte nebo jak hezké máte auto, ale to, co zažijete – sami, se svými přáteli nebo rodinou. Právě zážitky dělají náš život naprosto jedinečný a okouzlujícím.


Jaký parfém je pro vás nejlepší? - Testujte, testujte a zase testujte

Jaký parfém je pro vás nejlepší? - Testujte, testujte a zase testujte

Znáte také ty chvíle? V parfumeriích neustále zkoušíte, který z parfémů by mohl být ten pravý pro vás, a nakonec se poraženě vracíte zpět domů- bez parfému. V dnešním článku vám poradím, jak si správně vybrat ten pravý parfém právě pro vás.

Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chtěla byste, aby vynikla vaše hezká postava, na které v poslední době tak úporně pracujete? Snažíte se působit přitažlivě, ale nevíte, jak toho nejlépe dosáhnout? Zkuste sáhnout po džínách, nestárnoucí módě, která z vás udělá bohyni.