verze pro tisk

Jakými způsoby lze snadno dosáhnout štíhlé linie?

22. květen 2016

Ne každý z nás má to štěstí, že má dokonale štíhlou linii. Pakliže trpíte nadváhou a chcete se zbavit přebytečných kil, pak vám jistě každý všeobecný lékař pro dospělé nejprve poradí, abyste zkusili více sportovat, jíst zdravěji a celkově změnit svoji životosprávu.

Jakými způsoby lze snadno dosáhnout štíhlé linie?Jakými způsoby lze snadno dosáhnout štíhlé linie?

Je však pravdou, že v dnešní uspěchané době je velmi těžké si najít volný čas pro sport. Zdravá strava zase něco stojí. A navíc se takováto změna životního stylu na těle neprojeví ihned, chce to mít velkou výdrž a odolnost, což ne každý z nás zvládne.

Vitamíny v tabletách jako doplněk zdravé stravy

Při snaze o zeštíhlení postavy se kromě úpravy jídelníčku dají používat i různé vitamíny v tabletách, které tělu dodávají potřebný přísun vitamínů a dalších důležitých látek.

S vitamíny v tabletách bychom to však neměli přehánět, neboť velká spotřeba těchto doplňků stravy může naopak vést ke zhoršení zdraví. Vitamíny v tabletách je tudíž třeba dávkovat přesně dle návodů, neuškodí ani konzultace s lékařem.

Liposukce

Nejrychleji se lze zbavit přebytečných tuků operačním zákrokem. Metoda odsávání nadbytečných tuků, jinak též zvaná liposukce, je dnes velmi oblíbená zejména u žen.

Jedná se o poměrně jednoduchý lékařský zákrok, díky němuž je z těla odstraněna velká část tuků. Liposukci lze provádět na různých místech těla. Tato metoda se používá již od osmdesátých let minulého století, u nás však zažila boom až na přelomu nového tisíciletí.

Každý všeobecný lékař pro dospělé vám však na rovinu řekne, že liposukce nemá řešit problémy se špatnou životosprávou a není všelékem na obezitu. I proto je po odstranění nadbytečných tuků potřeba žít zdravě a mít dostatek pohybu. V opačném případě se tuky budou v těle znovu hromadit.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Jakými způsoby lze snadno dosáhnout štíhlé linie?

Jakými způsoby lze snadno dosáhnout štíhlé linie?

Ne každý z nás má to štěstí, že má dokonale štíhlou linii. Pakliže trpíte nadváhou a chcete se zbavit přebytečných kil, pak vám jistě každý všeobecný lékař pro dospělé nejprve poradí, abyste zkusili více sportovat, jíst zdravěji a celkově změnit svoji životosprávu. Tuky z těla se dají odstranit i ta…

Hity letošního podzimu

Hity letošního podzimu

Letošní léto je již téměř u konce a pomalu nám začíná podzim, mnozí z nás litují, že jsou již pryč parné dny plné sluníčka, avšak letošní podzim připravil opravdu pestrou módní nabídku plnou zajímavých barev a kombinací. Není tedy vůbec třeba truchlit, nechte se provést malou podzimní ochutnávkou a …


Tipy pro skvělý vzhled - maskování nedokonalostí

Tipy pro skvělý vzhled - maskování nedokonalostí

Žádná z nás není perfektní a snažíme se zamaskovat lecjaké nedokonalosti. S pár radami a trochou šikovnosti se nám to může hravě podařit. Můžeme si vykouzlit větší oči, užší nos, plnější rty atp. Jen vědět, jak na to…

Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chtěla byste, aby vynikla vaše hezká postava, na které v poslední době tak úporně pracujete? Snažíte se působit přitažlivě, ale nevíte, jak toho nejlépe dosáhnout? Zkuste sáhnout po džínách, nestárnoucí módě, která z vás udělá bohyni.