verze pro tisk

Jak dostat z těla toxické látky a hubnout? Díky nové metodě už nemusíte spořádat kila ovoce

29. listopad 2014

Rozhodli jste se konečně něco dělat se svojí nadváhou, ale nevíte, jak na to? Dnes už nemusíte nutně prodělat drastické diety a jíst jen spoustu ovoce a zeleniny. Díky nové metodě, která spočívá v konzumaci doplňku stravy ze zelené kávy, organismus zbavíte toxických látek a budete přirozeně hubnout.

Zdroj: doplnky-stravy-pri-hubnuti.heureka.czZdroj: doplnky-stravy-pri-hubnuti.heureka.cz

Základem k hubnutí je přísun antioxidantů

Tělo potřebuje, abyste mu dodávaly antioxidanty. Ty totiž odbourávají toxické látky, které stojí za mnoha zdravotními problémy, a to včetně potíží s nadváhou. Tradiční metodou je úprava jídelníčku, kdy omezíte některé druhy jídel a nahradíte je zvýšeným množstvím ovoce a zeleniny. Jenže ne každý to dokáže. Proto je tu nyní nová metoda, kdy k odbourávání toxických látek pomůže zelená káva.

Silné antioxidanty obsahuje doplněk stravy ze zelené kávy

Alternativním řešením je doplněk stravy Naturvita – Zelená káva. Jedná se o přírodní doplněk, který je účinným pomocníkem v boji s nadváhou. Zelená káva obsahuje významné množství aktivních složek. Jednou z nich je také silný antioxidant v podobě kyseliny chlorogenové – CGA. Ta přispívá k lepšímu zpracování cukrů při metabolické přeměně. Díky tomu nedochází k tak značnému ukládání tuků v těle.

Doplňky stravy typu Zelené kávy vám dopomohou k zeštíhlení postavy. Je samozřejmě nutné podotknout, že byste k docílení ideální hmotnosti neměli zanevřít na zdravou výživu a také pravidelnou fyzickou aktivitu. Bez pohybu a vydatné stravy vám žádný doplněk stravy nepomůže.

Produkt Naturvita Zelená káva, který může přispět k snadnému hubnutí, vám přináší společnost Naturvita a.s. Veselá. Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších producentů potravinových doplňků v České republice. Přírodní doplňky stravy vyrábí ve spolupráci se specializovanými zdravotnickými pracovišti.

Vyzkoušejte finančně nenáročné hubnutí s využitím doplňku stravy v podobě Zelené kávy. Stačí dvě tabletky denně k běžné stravě a výsledek se jistě dostaví.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Jak dostat z těla toxické látky a hubnout? Díky nové metodě už nemusíte spořádat kila ovoce

Jak dostat z těla toxické látky a hubnout? Díky nové metodě už nemusíte spořádat kila ovoce

Rozhodli jste se konečně něco dělat se svojí nadváhou, ale nevíte, jak na to? Dnes už nemusíte nutně prodělat drastické diety a jíst jen spoustu ovoce a zeleniny. Díky nové metodě, která spočívá v konzumaci doplňku stravy ze zelené kávy, organismus z

Nejpřitažlivější parfém- Přirozená vůně těla

Nejpřitažlivější parfém- Přirozená vůně těla

Nepřijde vám tento moment něčím povědomý? Nacházíte se právě ve vaší oblíbené drogerii a prodavačka vám ochotně podává jeden flakonek parfému za druhým a vy stále nevíte, který je pro vás ten pravý? Vědci přišli s velice zajímavým zjištěním. Podle jejich výzkumů totiž cenu o nejlepší parfém vyhrál t…


Ušetřete za péči o tělo díky hromadným slevám

Krása stojí peníze. To by mohla potvrdit asi každá žena, která pravidelně a poctivě pečuje o své tělo a pokožku. Kvalitní kosmetické přípravky mohou každý měsíc vyjít klidně i na tisíce korun, navštěvuje-li žena také různé salony krásy či wellness, pak samozřejmě finanční náklady strmě rostou. I pro…

Zlaté šperky se nemusíte bát nakupovat online. Stačí dodržet základní zásady

Zlaté šperky se nemusíte bát nakupovat online. Stačí dodržet základní zásady

Mnohé z vás si jistě myslí, že zlaté náušnice a jiné zlaté šperky se nevyplatí kupovat přes internet, neboť zde nemáte žádnou záruku kvality. V dnešní době už ale není problémem si zjistit informace a utvrdit se v tom, že kupujete skutečně zlato v potřebné ryzosti, nikoliv jen nějakou náhražku.