verze pro tisk

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

17. říjen 2011

Již dlouho se cítíte přepracovaní, unavení a ve stresu více, než je zdrávo? Vaše tělo se přímo dožaduje alespoň chvilky zaslouženého odpočinku, ve které byste se nechali hýčkat a zapomněli na všechny starosti? Řešení je naprosto jednoduché. Svěřte se do rukou maséra, který vám provede afrodiziakální čokoládovou masáž. A proč je právě tato masáž tak oblíbená se dozvíte v dnešním článku.

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masážNejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Skryté čokoládové tajemství

Tajemství skryté v čokoládě objevili již dávní Mayové, pro které byla čokoláda svatá, dokonce ji patřičně uctívali. Čokoládu označovali jako symbol plodnosti a také úrody. Tvrdili, že čokoláda jim navrátí mládí a krásu. Poté začali čokoládu pravidelně popíjet také lidé z vyšších společenských kruhů.

Dnes je čokoláda velmi oblíbeným nápojem, který si pravidelně dopřáváme zejména v zimních měsících. Je zdrojem velké energie a obsahuje mnoho vitaminů, důležitých pro náš organismus. Proto se v poslední době začala čokoláda používat také ve studiích krásy na nejrůznější zábaly a také na proslulé čokoládové masáže.

Průběh čokoládové masáže

Pro každého, kdo si chce udržet štíhlou linii, ale nechce se vzdát své oblíbené čokolády, nyní studia krásy nabízejí speciální řešení- čokoládovou masáž. Čokoládová masáž tělo krásně prohřeje a uvolní naše smysly. Každá masáž se většinou skládá ze tří procesů. Prvním z nich je čokoládový peeling, při kterém se z pokožky odstraní všechny nečistoty, poté se na pokožku aplikuje horká, krásně vonící čokoláda a nakonec se tělo ponoří do čokoládového relaxačního zábalu.

Blahodárné účinky masáže

Čokoládová masáž pomáhá velmi úspěšně odplavovat toxické látky z našeho těla a působí omlazujícím efektem na naši pokožku, která poté vypadá krásně svěží. Pokud bojujete s celulitidou, čokoládová masáž vám ji pomůže výrazně zmírnit. Z psychologického hlediska působí čokoláda jako velké afrodiziakum a jako lék proti stresu a depresím. Čokoláda významně zvyšuje produkci hormonů štěstí a vy se tak díky jejím blahodárným účinkům zbavíte stresu a zapomenete na všední starosti.

Závěrem

Čokoládová masáž je výbornou možností, jak se účinně odreagovat od běžného stresu, krásně zformovat svoji postavu a vyplavit z pokožky všechny škodlivé látky. Díky čokoládové masáži se ponoříte do sladkého snu, ze kterého se nebudete chtít ani probudit. A až se probudíte, budete se cítit jako nový člověk. Tak se nechejte hýčkat a vyzkoušejte tohle čokoládové afrodiziakum na vlastní kůži. Budete opravdu nadšeni.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Již dlouho se cítíte přepracovaní, unavení a ve stresu více než je zdrávo? Vaše tělo se přímo dožaduje alespoň chvilky zaslouženého odpočinku, ve které byste se nechali hýčkat a zapomněli na všechny starosti? Řešení je naprosto jednoduché. Svěřte se do rukou maséra, který vám provede afrodiziakální …

Dopřejte si uvolňující tantrickou masáž

Dopřejte si uvolňující tantrickou masáž

Specializované salony dnes nabízejí celou řadu masážních procedur. Ti z vás, které již omrzela klasika, si mohou dopřát jedinečnou tantrickou masáž. Jde o proceduru, během níž dojde k uvolnění napětí, vaše tělo i mysl se dostanou do potřebné rovnováh


Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

V dnešní době neustále slýcháme o širokých nabídkách masáží, slibujících zaručené výsledky. Mají však masáže opravdu pozitivní účinky pro náš organismus a pro koho jsou určeny? To společně odhalíme v dnešním článku.

Akné: Jak s ním účinně bojovat?

Akné: Jak s ním účinně bojovat?

Také jste již zažili, že jste měli důležitou schůzku a chtěli jste vypadat krásně, ale co se nestalo… ráno jste se probudili a na obličeji se rýsoval červený pupínek? Přečtěte si, jak účinně bojovat s akné a jistě se vám to znovu nestane.