verze pro tisk

Dopřejte si uvolňující tantrickou masáž

4. září 2014

Specializované salony dnes nabízejí celou řadu masážních procedur. Ti z vás, které již omrzela klasika, si mohou dopřát jedinečnou tantrickou masáž. Jde o proceduru, během níž dojde k uvolnění napětí, vaše tělo i mysl se dostanou do potřebné rovnováhy.

Zdroj: tantravbrne.czZdroj: tantravbrne.cz

Tantrická masáž v sobě spojuje tradiční prvky z tantra filosofie a klasických masážních postupů. Jejím cílem je dosažení naprostého uvolnění. Kromě toho však přispívá také k vašemu zdraví, neboť má léčivé účinky, a to jak na tělo, tak i na duši.

Výjimečná masážní procedura ve v příjemné atmosféře

Charakteristickým rysem tantra masáže je její provádění za specifických podmínek. Pokud navštívíte salon, jenž tuto proceduru nabízí, čeká na vás příjemné prostředí, místnost osvětlená svíčkami, orientální hudba. Masérka vás omyje a následně masíruje horkým ručníkem. Součástí je také hlazení, k masáži je využito speciálních éterických olejů. Někdy se používají také lávové kameny.

Tantrická masáž je vhodná pro muže i ženy. Oproti jiným typům procedur je do jisté míry erotickou záležitostí. Ovšem provádí se jen to, co sami dovolíte, ani o kousek víc. Záleží jen na vás, jak intenzivně chtít budete tuto masážní proceduru prožít. Zvláštností této masáže je mimo jiné i to, že se provádí také v intimních partiích.

Druhy tantra masáží

A kde si můžete dopřát kvalitní tantrické masáže? Kvalitní služby nabízí Masážní studio Shiva. V rámci svých služeb vám masérky poskytnou masáž hlavy, zad, ale i celého těla nebo intimních partií. Dopřát si můžete také jedinečnou proceduru, kdy se o vás postarají rovnou dvě masérky.

Tantrické masáže v Brně předčí veškeré vaše sny, které jste o tomto typu procedur měli. Sami poznáte, jak příznivý vliv mají na vaše tělo a duši. Stačí pár desítek minut a budete doslova jako znovuzrození. Více informací o Masážním studiu Shiva naleznete na webových stránkách tantravbrne.cz.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Dopřejte si uvolňující tantrickou masáž

Dopřejte si uvolňující tantrickou masáž

Specializované salony dnes nabízejí celou řadu masážních procedur. Ti z vás, které již omrzela klasika, si mohou dopřát jedinečnou tantrickou masáž. Jde o proceduru, během níž dojde k uvolnění napětí, vaše tělo i mysl se dostanou do potřebné rovnováh

Dopřejte si domácí relax

Dopřejte si domácí relax

Nevlídného a sychravého počasí se v nadcházejících dnech je asi těžko zbavíme. Pokud se Vám tedy nechce ven, klidně zůstaňte doma a odpočívejte. Dopřejte si tu správnou relaxaci a načerpejte nové síly.


Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Již dlouho se cítíte přepracovaní, unavení a ve stresu více než je zdrávo? Vaše tělo se přímo dožaduje alespoň chvilky zaslouženého odpočinku, ve které byste se nechali hýčkat a zapomněli na všechny starosti? Řešení je naprosto jednoduché. Svěřte se do rukou maséra, který vám provede afrodiziakální …

Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

V dnešní době neustále slýcháme o širokých nabídkách masáží, slibujících zaručené výsledky. Mají však masáže opravdu pozitivní účinky pro náš organismus a pro koho jsou určeny? To společně odhalíme v dnešním článku.