verze pro tisk

Vlasová terapie

16. březen 2012

Při důkladné péči o vlasy nelze spoléhat jen na laciný šampon, který koupíme někde ve výprodeji. Levné šampony často obsahují jen minimum látek a živin, které dokáží vlasy udržet zdravé, lesklé a bez lupů.

foto: a-cosmetics.czfoto: a-cosmetics.cz

Pozor na laciné a nekvalitní šampony na vlasy

Pakliže přijdeme do obchodu s vlasovou kosmetikou, měli bychom se řídit nejen dle ceny, ale hlavně dle kvality a účinků. Šampony je potřeba vybírat i podle toho, jaký typ vlasů máme. Některé vlasy jsou totiž mnohem náchylnější na lámání, na lupy apod. Kromě samotných šamponů bychom měli používat také další přípravky, jako jsou kondicionéry, které dávají vlasům potřebnou péči.

Haar Therapie

Velmi vhodnými přípravky na vlasy jsou produkty řady Haar Therapie. Ty dokáží vlasům zajistit důležitou rovnováhu. Výborně je revitalizují a dokáží bojovat s nepříjemnými účinky, které vlasy obvykle poškozují. Vlasy díky přípravkům z řady Haar Therapie zároveň získají ochranný štít před škodlivými vlivy.

Kladné účinky vlasové terapie

Vlasová terapie Haar Terapie je vyvinuta tak, aby vlasům dodávala veškeré potřebné množství živin, vláhu a zbavila je nepatřičných problémů. Vlasy se díky této vlasové terapii budou zdravě lesknout, vlasová pokožka se zklidní a revitalizuje.

Působí v několika fázích

Vlasová terapie Haar Therapie působí v několik fázích. V první řadě oživí vlasovou pokožku, zklidní ji a posílí, a to za pomoci zklidňujících, hydratačních a antibakteriálních látek. terapie také obsahuje sérum, které se aplikuje po mytí vlasů. Toto sérum se jednoduše vmasíruje do vlasů a není potřeba jej oplachovat.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Vlasová terapie

Vlasová terapie

Při důkladné péči o vlasy nelze spoléhat jen na laciný šampon, který koupíme někde ve výprodeji. Levné šampony často obsahují jen minimum látek a živin, které dokáží vlasy udržet zdravé, lesklé a bez lupů. Pozor na laciné a nekvalitní šampony na vlasy Pakliže přijdeme do obchodu s vlasovou kosmet…

Colorterapie - terapie barvou

Colorterapie - terapie barvou

Pokusy v mnoha zemích prokázaly, že na většinu lidí mají určité barvy povzbuzující nebo uklidňující účinek. Různé barvy mohou ovlivnit vnímání teploty, vnímání času a dokonce schopnost soustředit se a pamatovat si. Všichni lidé reagují na terapii barvou, proto je důležité věnovat pozornost tomu, ja…


Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže vám vlasová výživa CLINICAL hair-care

Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže vám vlasová výživa CLINICAL hair-care

Trápí vás myšlenka, že vám dříve či později začnou vypadávat vlasy? Pak vězte, že se tomu dá do jisté míry zabránit, pokud vlasům a pokožce dodáte potřebné živiny. Ty obsahuje vlasová výživa CLINICAL hair-care.

Vlasová kosmetika se silikony, nebo bez nich?

Vlasová kosmetika se silikony, nebo bez nich?

Jsou silikony vlasům prospěšné, nebo jim spíš škodí? A je přírodní kosmetika "bez chybičky"? Na tyto a další otázky vám odpovíme ve článku.