verze pro tisk

Účesy z módních přehlídek, které můžete nosit i vy!

2. červenec 2012

Tají se nám dech, když vidíme nádherné účesy modelek a smekáme před uměním jejich kadeřníků. Zároveň se při pohledu na složitě vypadající účesy smiřujeme s tím, že tohle si asi doma sami neuděláme. To je ale omyl, existují účesy z módních přehlídek, které si zvládnete udělat i vy sama bez asistence někoho dalšího! Máte chuť experimentovat se svými vlasy? Tak čtěte dál a dozvíte se, jak si doma vytvořit účesy topmodelek.

Účesy z módních přehlídek, které můžete nosit i vy!Účesy z módních přehlídek, které můžete nosit i vy!

Nebojte se experimentovat s účesem

Mnoho žen nosí jeden a ten samý účes pořád dokola. Mnohdy si ani nedávají tu práci nějak vlasy oživit, prostě je nosí sepnuté v drdolu celé dny. Přitom je tolik snadných a zároveň trendy účesů. Tak proč nezkusit něco nového, jiného, neokoukaného? Navíc zaručeně trendy, protože návrháři by nenechali vyjít modelky na molo v něčem neaktuálním. Inspirujte se fotkami a videi z přehlídek, časopisy...Všude je spousta nápadů. I my jich vám pár přinášíme.

Culík trochu jinak

Dost už bylo jednoduchých culíků vyčesaných nahoru. Máme pro vás tip na romanticky vypadající culík.

Jak na to? Vlasy sepněte do volného culíku. Culík musí být sepnutý hodně nízko, aby byl účes dokonalý. Jeden pramen nechte uvolněný a pleťte z něj copánek. Tím obtočte gumičku, aby nebyla vůbec vidět a nekazila výsledný dojem. Vlasy přelakujte.

Ostříhaná neostříhaná

Chtěla byste jeden den zazářit v mikádu, ale nechcete si kvůli tomu stříhat své krásné dlouhé kadeře? Rozumíme vám. Vyřešte to jako chytrá horákyně a udělejte si takový účes, který bude vypadat jako mikádo, přitom to bude jen šikovně zasponkováno a dlouhé vlasy vám zůstanou pořád.

Jak na to? Po umytí vlasů na ně použijte tužidlo a vyfoukejte je. Spodní vlasy sepněte pomocí pinet do velmi uhlazeného drdolu na začátku krku. Horní vlasy vyfoukejte do objemu, můžete je i natočit. Rozpusťte je a dejte si pozor, zda překrývají drdol. Moc dobře vypadají zvlněné vlasy kolem obličeje.

Sexy drdol hotový za minutu

Jak mít krásný účes do minuty? Udělejte si culík a sepněte ho tak, že konec culíku bude „zagumičkovaný“ na začátku culíku. Nechte si i volné prameny, kterými drdol obmotáte. Na závěr postříkejte účes lakem pro extra lesk. A účes z módní přehlídky je hotov.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Účesy z módních přehlídek, které můžete nosit i vy!

Účesy z módních přehlídek, které můžete nosit i vy!

Že se účesy z módních mol nehodí pro běžné příležitosti? To není tak docela pravda. Vybrali jsme pro vás ty nositelné a přidali jsme návod, jak je vytvořit.

Účesy: Vyberte si ten pravý podle typu obličeje

Účesy: Vyberte si ten pravý podle typu obličeje

Již nějakou dobu uvažujete o změně svého vzhledu, ale pořád nevíte jak? Co takhle zkusit změnu účesu? V dnešním článku vám poradíme, jak si vybrat ten pravý účes podle typu obličeje.


Chci nosit kontaktní čočky- jak na to?

Chci nosit kontaktní čočky- jak na to?

Problémy se zrakem dnes trápí velkou část populace. Nejvíce lidí trpí krátkozrakostí a dalekozrakostí. Nošení brýlí na dálku nemusí být pro někoho komfortní, ba dokonce spousta lidí ve své práci či při sportování ani nemůže dioptrické brýle nosit. V tomto případě mohou přijít na řadu kontaktní čočky…

Líčení, které se hodí k vaší barvě očí

Líčení, které se hodí k vaší barvě očí

Máme pro vás tipy, jak se nalíčit tak, aby make-up podtrhl barvu vašich očí!