verze pro tisk

Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

20. květen 2012

Všichni jistě obdivujeme nádherně lesklé vlasy modelek v televizních reklamách. Za takovými nádhernými vlasy jistě stojí profesionální kadeřníci a grafici, kteří posléze reklamu upravují, řeknete si. To je sice pravda, ale dosáhnout nádherně lesknoucích se vlasů není nemožné. Nevěříte? Tak si přečtěte a vyzkoušejte naše tipy.

Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasůTipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

Vlasové oleje = recept na krásné lesklé vlasy

Skvělé účinky olejů na vlasy jsou léty ověřené. Vybrat si můžete z celé škály olejů: jobobového, makadamového, olivového,...Pro lesk vlasů je ale úplně nejlepší kokosový olej, který navíc vaše vlasy zregeneruje. Nahřejte kokosový olej, vetřete jej do vlasů a vlasy posléze zabalte do ručníku. Pro absolutně nejlepší lesk vlasů nechte působit přes noc. Ráno vás bude čekat záplava nádherných lesklých vlasů.

Stylingové přípravky pro lesk vlasů

Pokud vám nevyhovují doma připravované masky a zábaly, pak si pořiďte profesionální kosmetiku pro lesk vlasů. V drogérii i v kadeřnictvích najdete řadu stylingových přípravků, které zvyšují lesk vlasů. Vlasové spreje se snadno nanáší a pěkně zvýrazní barvu vašich vlasů a vaše vlasy se budou lesknout jako nikdy. Další možností jsou masky na vlasy, které navíc vlasy zregenerují. A pokud si žehlíte vlasy, můžete zvolit přípravek, který obsahuje rozjasňující složku.

Životní stylem ke zdravým lesknoucím se vlasům

Váš životní styl má na vlasy také velký vliv. Pokud vaše vlasy nejsou zdravé, jen těžko se budou pěkně lesknout. Pro dosáhnutí lesklých vlasů jezte hodně zeleniny, ovoce a ujistěte se, že vaše tělo má dostatek bílkovin. Vlasy jsou vyživovány zevnitř, na to by se nemělo zapomínat. Neopomíjejte ani dostatečný přísun tekutin. Pokud vlasům nedodáte dostatečný přísun tekutin, bude to mít za následek, že se nebudou lesknout a budou vypadat nezdravě.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

Oslnivě lesklé vlasy jako z reklamy nemusí být jen sen. S našimi tipy a triky budou vaše vlasy zářit!

Rtěnku, anebo lesk?

Rtěnku, anebo lesk?

Zatímco kdysi se rtěnka považovala za luxus, dnes už tvoří nedílnou součást kabelek většiny žen. A pokud v kabelce nenajdete rtěnku, pak alespoň lesk.


Tipy pro zdravé vlasy

Tipy pro zdravé vlasy

Chcete mít krásné zdravé vlasy a nevíte, jak na to? S našimi tipy to bude hračka!

Rychlejší růst vlasů - jak na to?

Rychlejší růst vlasů - jak na to?

Která žena by si nepřála mít krásné dlouhé vlasy? Ale jak na to, když nerostou? Máme pro vás tipy pro rychlejší růst vlasů!