verze pro tisk

Použití žehličky na vlasy

26. říjen 2012

Pro lepší vzhled vlasů si dívky a ženy mohou pořídit žehličku na vlasy. Toto speciální zařízení dokáže během chvíle vytvořit dokonale rovné vlasy. Díky tomu si mohou vlasy narovnat i ženy, které mají jinak přirozeně vlnité vlasy. Žehlička na vlasy je efektivním nástrojem, který pomůže vytvarovat vaše vlasy, díky čemuž získáte dokonalý účes, kterým budete ve společnosti oslňovat.

foto: levneelektro.czfoto: levneelektro.cz

Žehličky na suché i mokré vlasy

Existuje celá řada žehliček na vlasy. Některé druhy jsou určené pouze pro úpravu vlasů v suchém stavu, praktická je ale žehlička na vlasy, kterou lze využít také na mokré vlasy. Můžeme ji tak použít ihned po umytí vlasů. Pakliže si pořizujete novou žehličku na vlasy, pak se právě krom jiného informujte, v jakých situacích lze žehličku na vlasy použít.

Postup při žehlení vlasů

Žehlička na vlasy funguje velmi jednoduše. Nejlepší postup je nejdříve vyčesat horní vrstvu vlasů a uchytit ji skřipcem. Pak můžete začít se samotným žehlením spodnějších vrstev vlasů, vždy po částech. Žehlička na vlasy je sama o sobě bezpečná a vlasy kvalitně vyžehlí, při její používání však přesto doporučují kadeřníci používat také speciální uhlazující spreje, vlasy tak budou vypadat ještě o poznání lépe. Při žehlení vkládejte pramínky vlasů mezi žehlící plochy žehličky. Pramínky by přitom neměly být příliš husté, při žehlení je přidržujte napnuté. Žehlička na vlasy by měla být neustále v pohybu, aby nedošlo k přehřátí či dokonce spálení pramínků vlasů. Jakmile je žehlení hotovo, můžete vzhled vlasů dotvořit nějakým stylingovým prostředkem - lakem na vlasy apod.

Žehličky na vlasy jsou moderním nástrojem k úpravě vlasového porostu. Ženy si je nemohou vynachválit. Tento způsob péče o vlasy je rychlý, pohodlný a velmi efektivní. Kvalitní žehličky na vlasy zakoupíte v internetovém obchodě levneELEKTRO.cz.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Použití žehličky na vlasy

Použití žehličky na vlasy

Pro lepší vzhled vlasů si dívky a ženy mohou pořídit žehličku na vlasy. Toto speciální zařízení dokáže během chvíle vytvořit dokonale rovné vlasy. Díky tomu si mohou vlasy narovnat i ženy, které mají jinak přirozeně vlnité vlasy. Žehlička na vlasy je efektivním nástrojem, který pomůže vytvarovat vaš…

Přírodní barvení vlasů, tónujte vaše vlasy bez použití chemie!

Přírodní barvení vlasů, tónujte vaše vlasy bez použití chemie!

Přinášíme vám tipy, jak oživit vaši barvu vlasů bez použití chemie. Vaše barva vlasů může být zářivá a výrazná i bez použití profesionálních barev na vlasy.


Šampóny na vlasy

Šampóny na vlasy

Vlasy jsou tou nekrásnější ozdobou každého člověka. Muže i ženy. Ale jen krásné a zdravě vypadající vlasy Vás mohou udělat ještě krásnější. Kvalitní vlasová kosmetika je hlavní krok, jak získat vlasy, po kterých skutečně toužíme. U vlasových přípravků je důležité vybírat kvalitního dodavatele.

Jemné vlasy: 3 typy jak jim dodat objem

Jemné vlasy: 3 typy jak jim dodat objem

Trápí vás stále to samé? Ráno se podíváte do zrcadla a vaše jemné vlasy jsou opět splihlé a bez jakékoliv známky objemu? Vyřešte tento problém jednou pro vždy. Přečtěte si 3 typy, jak vašim vlasům dodat objem.