verze pro tisk

Metody prodlužování vlasů

10. červenec 2012

Některé ženy marně touží po dlouhých vlasech, kterých se jich z nejrůznějších důvodů nedostává. Na vině může být špatná genetická výbava, poškozené ulamující se vlasy, časté barvení, nemoc...Krásné dlouhé vlasy jsou poklad. Mít je může v dnešní době každá žena, a to díky prodlužování vlasů. Jaké jsou vlastně metody prodlužování vlasů? Která z nich je nejvíce invazivní? A která z těchto metod se nejvíce hodí právě pro vás?

Metody prodlužování vlasůMetody prodlužování vlasů

Bond plus - „trubičky“

Metoda při které, pokud je dobře provedena nedojde k poškození vašich vlastních vlasů. Využívá se plastových trubiček, na kterých vlasy drží. Tato metoda se příliš nehodí pro ženy s jemnými vlasy, jelikož trubičky by mohly prosvítat. Trubičky jsou vždy vyráběny v barevném odstínu, který sedne k vaší barvě vlasů. Tato metoda prodlužování vlasů je použitelná, pokud jsou vaše vlasy dlouhé 5 cm a více. Pramínky se dají nasadit opakovaně a na posun byste měla chodit nejdéle jednou za tři měsíce.

Micro rings - „kroužky“

Micro rings, nebo chcete-li easy loop, nebo easy ring je metoda prodlužování vlasů, která spočívá v tom, že vlasy drží na kroužcích. Tato technika je šetrná k vašim vlasům, ale pozor se musí dávat při sundavání vlasů. Vlasy se totiž sundavají kleštěmi, se kterými musí kadeřnice zacházet opatrně, aby nepoškodila vaše vlastní vlasy. Jelikož se jedná o metodu, která je prováděna zastudena, neměly by vaše vlasy být poškozeny. I zde je nutný posun, a to v rámci 2-4 měsíců, dle rychlosti růstu vašich vlasů.

Keratin

Keratin je asi nejvíce invazivní metodou, jelikož se většinou provádí zatepla. Kadeřnice vytáhne jeden váš pramen a na něj rozehřátým keratinem připevní prodloužený pramen. Velký pozor se musí dávat při sundavání, kdy je třeba keratin šetrně odstranit speciálním roztokem. Opět je zde nutný posun, a to po 2-3 měsících. Lepší je jít dříve, jelikož rozčesat vlasy se zdredovatělým keratinem je opravdu těžké. Nicméně prodloužení keratinem je nejméně nápadné, keratin se dá aplikovat i na bocích hlavy.

Clip in – vlasy na sponkách

Pokud vám nevyhovuje prodloužení nastálo a vlasy chcete nosit jen občas, zkuste clip in. Více o nich se dozvíte v tomto článku.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Metody prodlužování vlasů

Metody prodlužování vlasů

Pokud toužíte po dlouhých vlasech a příroda vám je nedopřála, tak potom rozhodně čtěte dál!

Clip in vlasy - moderní metoda prodlužování vlasů

Clip in vlasy - moderní metoda prodlužování vlasů

Krásně dlouhé vlasy může mít nyní každá žena bez toho, aniž by musela měsíce čekat na to, až jí dorostou. Existuje několik způsobů umělého prodloužení vlasů. Některé metody jsou však finančně velmi náročné a investice se ani příliš nevyplatí. V poslední době jsou velmi módním prvkem takzvané clip in…


Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

Péče o dlouhé vlasy je mnohem náročnější a zdlouhavější nežli tehdy, máte-li krátké vlasy. Dlouhé vlasy je potřeba důkladněji umývat, rozčesávat a nezbytné je také používání různých laků a dalších kosmetických přípravků. Mnoho žen proto raději volí krátký sestřih. Někdy ovšem zalitují, že se nemohou…

Rychlejší růst vlasů - jak na to?

Rychlejší růst vlasů - jak na to?

Která žena by si nepřála mít krásné dlouhé vlasy? Ale jak na to, když nerostou? Máme pro vás tipy pro rychlejší růst vlasů!