verze pro tisk

Druhy vlasové kosmetiky

6. září 2012

Péče o vlasy by měla být pravidelná. Vlasy není nutné umývat každý den, nedoporučují to ani mnozí odborníci. Ideální je umývat vlasy obden, záleží samozřejmě na tom, jaký typ vlasů máme ( zda jsou náchylné na mastnotu apod.), nebo také v jakém prostředí se pohybujeme. V každém případě je pro péči o vlasy potřeba mít k dispozici kvalitní vlasovou kosmetiku.

Druhy vlasové kosmetikyDruhy vlasové kosmetiky

Vlasové šampony

Pod pojmem vlasová kosmetika si dnes můžeme představit mnoho přípravků a produktů. Základem jsou samozřejmě vlasové šampony. Ty bychom měli volit dle typu vlasů. Existují univerzální šampony, které jsou určeny pro muže i ženy. Dále pak lze pořídit speciální šampony, které se hodí pro mastné, suché či například slabé vlasy. Právě sílu a kondici vlasového porostu je při výběru vlasových šamponů potřeba zohlednit.

Další druhy vlasové kosmetiky

Vlasová kosmetika, to však zdaleka nejsou jen šampony. Do této kategorie spadají také kondicionéry. Mnozí výrobci dnes na trh dodávají také šampony, které slouží zároveň jako kondicionéry ( tzv. 2v1). U těchto přípravků je potřeba vybírat opravdu pečlivě, aby jejich účinek byl dostatečný. Pod pojmem vlasová kosmetika si lze dále představit například různé vlasové regenerace, jejichž cílem je dodat vlasům okamžité živiny a látky, které je posílí. Dále se pak jedná třeba také o ochranné přípravky proti slunečním paprsků, balzámy na vlasy, samozřejmě sem spadají také stylingové přípravky a barvy na vlasy, které dnes využívá mnoho žen.

Eshop s bohatým výběrem vlasové kosmetiky

Internetový obchod Puls.cz je zaměřen právě na prodej vlasové kosmetiky. K dostání je v něm vlasová kosmetika všeho druhu- vlasové šampony, barvy na vlády, vlasové regenerace a mnoho doplňkových sortimentů, které se hodí pro péči o vlasy. Vlasová kosmetika z tohoto eshopu je určena všem lidem, nakupovat zde mohou pro své potřeby také kadeřnické salony či salony krásy, které se zabývají stylingem.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Druhy vlasové kosmetiky

Druhy vlasové kosmetiky

Péče o vlasy by měla být pravidelná. Vlasy není nutné umývat každý den, nedoporučují to ani mnozí odborníci. Ideální je umývat vlasy obden, záleží samozřejmě na tom, jaký typ vlasů máme ( zda jsou náchylné na mastnotu apod.), nebo také v jakém prostředí se pohybujeme. V každém případě je pro péči o …

Internetové recenze kosmetiky

Internetové recenze kosmetiky

Mnoha zákaznicím při nákupu kosmetiky vadí, že o výrobcích nemají dostatečné informace a tudíž nekupují takzvaně naslepo. Doposud bylo prakticky jediným řešením vsadit jen na již vyzkoušenou kosmetiku, kterou žena používá již po mnoho let. Někdy také mohou poradit kamarádky či kolegyně. Co však rozh…


Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

Umělé prodloužené řasy jsou již několik let hitem. Mnohé ženy si takto vylepšují svůj vzhled, když se chystají vyrazit někam na společenskou akci. Prodlužování řas většinou nechávají na odbornicích v kosmetických salonech krásy, nicméně odvážné ženy si troufnou řasy nechat udělat třeba i od šikovnýc…

Kosmetický salon v Brně na Vinohradech nabízí komplexní služby s využitím značkové kosmetiky

Kosmetický salon v Brně na Vinohradech nabízí komplexní služby s využitím značkové kosmetiky

Chcete vypadat neustále krásně a mít v každé situaci dokonalou pokožku? Pro ty z vás, kteří bydlí v Brně a jeho okolí, nabízí kvalitní služby Kosmetické studio v Brně – Vinohradech, v Blatnické ulici 9.