verze pro tisk

Clip in vlasy - moderní metoda prodlužování vlasů

14. květen 2012

Krásně dlouhé vlasy může mít nyní každá žena bez toho, aniž by musela měsíce čekat na to, až jí dorostou. Existuje několik způsobů umělého prodloužení vlasů. Některé metody jsou však finančně velmi náročné a investice se ani příliš nevyplatí.

foto: tvojevlasy.czfoto: tvojevlasy.cz

Levná metoda prodloužení vlasů

V poslední době jsou velmi módním prvkem takzvané clip in vlasy. Tato metoda prodloužení vlasů je z finančního hlediska asi nejméně náročná, krásné dlouhé vlasy se takto dají pořídit už od zhruba tisíce korun. Clip in vlasy se pořizují v několika délkách, běžně si ženy mohou takto pořídit vlasy clip in ve velikostech 38 cm, 51 cm či dokonce 61 cm. Jedná se o velmi jednoduchý způsob, kdy jsou vlasy uchyceny pomocí clip-in sponek. Dají se pořídit jak celé vlasy, tak i jednotlivé barevné clip in pramínky, které zvýrazní celou kštici.

Uchycení clip in vlasů

Princip uchycení clip in vlasů je jednoduchý. Prameny se upevní sponkami přímo na vlasy. Sponky jsou navíc chráněny silikonovými proužky, které dokáží vlasy dobře ochránit před sklouznutím či poškozením. Metoda clip in vlasů je nejen levná, ale i velmi jednoduchá, clip in vlasy si tak dokáže snadno připevnit každá žena svépomocí.

Pravé lidské vlasy

Vlasy clip in jsou tvořeny výhradně pravými lidskými vlasy, což dává této metodě přirozenost. Ženy si je mohou bez problémů obarvovat, natáčet či žehlit, aniž by došlo k jejich poškození. Jako u vlastních vlasů je potřeba clip in vlasy čas od času umývat šamponem a kondicionéry. Výhodou je, že clip in vlasy se dají zvolit dle barvy a nálady. Pro každou příležitost tak můžete zvolit jinou barvu clip in pramínků.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Clip in vlasy - moderní metoda prodlužování vlasů

Clip in vlasy - moderní metoda prodlužování vlasů

Krásně dlouhé vlasy může mít nyní každá žena bez toho, aniž by musela měsíce čekat na to, až jí dorostou. Existuje několik způsobů umělého prodloužení vlasů. Některé metody jsou však finančně velmi náročné a investice se ani příliš nevyplatí. V poslední době jsou velmi módním prvkem takzvané clip in…

Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

Péče o dlouhé vlasy je mnohem náročnější a zdlouhavější nežli tehdy, máte-li krátké vlasy. Dlouhé vlasy je potřeba důkladněji umývat, rozčesávat a nezbytné je také používání různých laků a dalších kosmetických přípravků. Mnoho žen proto raději volí krátký sestřih. Někdy ovšem zalitují, že se nemohou…


Metody prodlužování vlasů

Metody prodlužování vlasů

Pokud toužíte po dlouhých vlasech a příroda vám je nedopřála, tak potom rozhodně čtěte dál!

Přírodní barvení vlasů, tónujte vaše vlasy bez použití chemie!

Přírodní barvení vlasů, tónujte vaše vlasy bez použití chemie!

Přinášíme vám tipy, jak oživit vaši barvu vlasů bez použití chemie. Vaše barva vlasů může být zářivá a výrazná i bez použití profesionálních barev na vlasy.