verze pro tisk

Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

4. prosinec 2012

Péče o dlouhé vlasy je mnohem náročnější a zdlouhavější nežli tehdy, máte-li krátké vlasy. Dlouhé vlasy je potřeba důkladněji umývat, rozčesávat a nezbytné je také používání různých laků a dalších kosmetických přípravků. Mnoho žen proto raději volí krátký sestřih. Někdy ovšem zalitují, že se nemohou pyšnit bohatými a dlouhými vlasy. Ty totiž lze různě upravovat, takže pak žena může pokaždé do společnosti vyjít s jinak vypadající kšticí. Naštěstí už dnes existují moderní metody, které umožňují snadné a rychlé prodloužení vlasů. Velmi oblíbeným způsobem je využití takzvaných clip in vlasů. Jedná se o vlasy na sponkách, které se jednoduše připnou na přírodní vlasy. Během chvilky tak žena získá dokonale dlouhé vlasy.

Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasůClip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

Díky clip in metodě můžete mít během pár minut krásně dlouhé a bohaté vlasy

Clip in vlasy mohou prodloužit délku vašich přírodních vlasů, případně je také zahustit. Jde o velmi bezpečnou a nenásilnou metodu, při aplikaci clip in vlasů nedochází k poškození původního vlasového porostu. Clip in vlasy jsou dnes nabízeny v mnoha barevných variantách. Při vhodně zvoleném odstínu na první pohled nikdo z vašeho okolí nepozná, že se vlasy nejsou přírodní. Díky clip in vlasům můžete kdykoliv měnit svůj vzhled a vizáž. Jeden den si tak můžete vyjít na večírek s krátkými vlasy, druhý den pak oslníte krásnou dlouhou hřívou.

Eshop czvlasy.cz

Vlasy na sponkách můžete pořídit kupříkladu v internetovém obchodě czvlasy.cz. Tento eshop nabízí clip in vlasy různých odstínů. Výhodou je, že tato metoda vás nevyjde nijak draho, clip in vlasy totiž stojí zhruba tolik, co dáte za jednu návštěvu v kadeřnickém salonu. Eshop czvlasy.cz dokáže i poradit se správným odtínem clip in vlasů, stačí do poradny zaslat fotografii vlastních vlasů, na základě níž odborníci určí, jaké clip in vlasy a jejich barva pro vás bude nejvhodnější.

Nákup clip in vlasů v obchodě czvlasy.cz se vyplatí. Jednak jsou zde clip in vlasy nabízeny za velmi příznivé ceny, navíc v případě objednávky nad 2.500 Kč nemusíte ani platit poštovné. V případě, že vám vybraný typ clip in vlasů nebude po nákupu vyhovovat, můžete jej vrátit a vybrat si nové vlasy na sponkách. Všechny clip in vlasy jsou skladem. Můžete rovněž zajít do kamenné pobočky obchodu, která se nachází v Praze. Zde si jednotlivé clip in vlasy můžete samy vyzkoušet a zjistit, zda vám budou vyhovovat.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

Clip in vlasy: moderní metoda k prodloužení vlasů

Péče o dlouhé vlasy je mnohem náročnější a zdlouhavější nežli tehdy, máte-li krátké vlasy. Dlouhé vlasy je potřeba důkladněji umývat, rozčesávat a nezbytné je také používání různých laků a dalších kosmetických přípravků. Mnoho žen proto raději volí krátký sestřih. Někdy ovšem zalitují, že se nemohou…

Clip in vlasy - moderní metoda prodlužování vlasů

Clip in vlasy - moderní metoda prodlužování vlasů

Krásně dlouhé vlasy může mít nyní každá žena bez toho, aniž by musela měsíce čekat na to, až jí dorostou. Existuje několik způsobů umělého prodloužení vlasů. Některé metody jsou však finančně velmi náročné a investice se ani příliš nevyplatí. V poslední době jsou velmi módním prvkem takzvané clip in…


Přírodní barvení vlasů, tónujte vaše vlasy bez použití chemie!

Přírodní barvení vlasů, tónujte vaše vlasy bez použití chemie!

Přinášíme vám tipy, jak oživit vaši barvu vlasů bez použití chemie. Vaše barva vlasů může být zářivá a výrazná i bez použití profesionálních barev na vlasy.

Metody prodlužování vlasů

Metody prodlužování vlasů

Pokud toužíte po dlouhých vlasech a příroda vám je nedopřála, tak potom rozhodně čtěte dál!