verze pro tisk

Brazilský keratin - zázrak pro krásné vlasy

10. září 2011

V poslední době se začalo hodně mluvit o Brazilském keratinu, který slibuje, že s vlasy vykouzlí naprosté zázraky. Co to vlastně Brazilský keratin je a pro koho je určený?

VlasyVlasy

Brazilský keratin byl speciálně vyvinut v Brazílii v roce 2006, jeho úspěšnost začala rychle stoupat a brzy doslova „zaplavil“ celou Ameriku. V letošním roce se stal také horkou novinkou v celé Evropě a zejména v České Republice.

Brazilský keratin je čistě přírodní produkt, který se používá pro komplexní ošetření vlasů, které navrací poškozeným vlasům zpět jejich jemnost, pružnost, hladkost a sílu. Také bez problémů narovná vlnité vlasy, které po jeho použití budou vypadat krásně hladce. Velice zajímavé je, že keratin pracuje na speciální bázi, čím je totiž vlas narušenější, tím více do něho keratin pronikne a vlas ošetří. Brazilský keratin zároveň vlasy chrání před sluncem a přílišným mrazem, který by normálně vlasy poškodil.

Brazilský keratin si může nechat aplikovat kdokoliv, je totiž určený na všechny typy vlasů a doporučuje se zejména lidem, kteří chtějí mít vlasy rovné, zdravé, silné a přirozeně lesklé. Použití keratinu se obecně spíše doporučuje lidem, kteří mají vlasy silně poškozené, střapaté, chemicky často ošetřované barvou či melírem, dále také pro suché vlasy bez lesku a pro vlasy kudrnaté, za účelem jejich přirozeného narovnání.

Brazilský keratin velice účinně regeneruje poškozené vlasy a ty se tak po jeho aplikaci mnohem snáze upravují. Je dokonce prokázáno, že se po aplikaci výrazně zkrátí doba potřebná pro fénování vlasů a že se vlasy nemusí mýt tak často, jako dříve.

Brazilský keratin však nemá účinky trvalé a proto se musí přibližně každé 4 až 5 měsíců aplikovat znovu. Aplikace je velice nenáročná a může ji zvládnout každý, pokud si ale nejsme správnou aplikací jisti, je lepší navštívit jeden z kadeřnických salónů, kde tuto aplikaci provádějí odborně.

Je velice důležité si dobře přečíst návod na aplikaci či se zeptat přímo v salonu, kde vám aplikaci budou provádět, zda je možné si vlasy po aplikaci hned umýt a spínat gumičkami. Existuje totiž několik druhů Brazilského keratinu a u některých se musí mytí vlasů vynechat minimálně první tři dny po aplikaci. Existují ale již takové druhy, kde si můžete hlavu umýt hned po jeho aplikování.

Cena Brazilského keratinu je individuální, liší se podle hustoty a délky vlasů a podle jejich poškození. Také je nutné počítat s tím, že aplikace bude dražší v salonech ve velkých městech, než ve městech menších.

Nejlepší je, aby aplikaci prováděla osoba, která má s Brazilským keratinem zkušenosti. Po aplikaci je také důležité začít používat správnou vlasovou péči, na trhu existuje mnoho šamponů a kondicionérů, které obsahují složku keratinu a tak vaše vlasy zbytečně neponičí. Navíc je nutné počítat s tím, že pokud si po aplikaci Brazilského keratinu vlasy umyjete běžným šamponem na vlasy, účinky keratinu velice snížíte a za pár týdnů budou vaše vlasy vypadat tak, jako předtím.

Brazilský keratin je malý zázrak na současném trhu a je určen pro všechny, kdo chtějí mít krásné, zdravé a zářivě lesklé vlasy bez viditelného poškození.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Brazilský keratin - zázrak pro krásné vlasy

Brazilský keratin - zázrak pro krásné vlasy

V poslední době se začalo hodně mluvit o Brazilském keratinu, který slibuje, že s vlasy vykouzlí naprosté zázraky. Co to vlastně Brazilský keratin je a pro koho je určený? Brazilský keratin byl speciálně vyvinut v Brazílii v roce 2006, jeho úspěšnost začala rychle stoupat a brzy doslova „zaplavil…

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Neustále zkoušíte nové a nové produkty, které zaručují krásné vlasy bez lupů, ale nic vám nepomáhá tak, jak byste si představovali? Co takhle zkusit pomoc přímo z přírody? Přečtěte si, jaké 3 bylinky byste měli mít vždy zaručeně po ruce.


Tipy pro zdravé vlasy

Tipy pro zdravé vlasy

Chcete mít krásné zdravé vlasy a nevíte, jak na to? S našimi tipy to bude hračka!

Šampóny na vlasy

Šampóny na vlasy

Vlasy jsou tou nekrásnější ozdobou každého člověka. Muže i ženy. Ale jen krásné a zdravě vypadající vlasy Vás mohou udělat ještě krásnější. Kvalitní vlasová kosmetika je hlavní krok, jak získat vlasy, po kterých skutečně toužíme. U vlasových přípravků je důležité vybírat kvalitního dodavatele.