verze pro tisk

Tipy pro krásný dekolt a prsa

13. říjen 2011

Nic nezpevní prsa tolik, jako cvičení – například tlačením dlaní proti sobě ve výši hrudníku, posilováním s cvičební gumou apod. Kromě posilování svalů však můžete o svou chloubu pečovat i dalšími způsoby. Jakými? To se dočtete v následujícím článku!

Tipy pro krásný dekolt a prsaTipy pro krásný dekolt a prsa

Která žena by nechtěla mít pěkná prsa a dekolt! Některá z nás má poprsí bujnější, jiná zase menší. Každá ale může o svá prsa a dekolt dobře pečovat a tím přispět k pevnému a zdravému vzhledu.

Podpora správnou kosmetikou

V dnešní době existuje celá řada zpevňujících přípravků na dekolt a prsa. Nečekejte však hned zázraky. Masti a gely je třeba používat pravidelně, aby se efekt dostavil. Zpravidla bývá doporučováno mazání dvakrát denně, ale po prvotním zapálení to drtivá většina žen přestane dodržovat. Krémy vtírejte krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček a spíše jakoby zespodu směrem nahoru.

Automasáž několikrát do týdne

Do dlaně si nakapejte tělový nebo masážní olej a provádějte dlouhé táhlé pohyby ve tvaru ležaté osmičky. Pokožku masírujte až ke klíční kosti, přes krk až k bradě.

Masáž střídavě studenou a teplou sprchou

Střídavá sprcha je výborný prostředek na prokrvení a zpevnění poprsí a nejen na něj -doporučuje se i pro zpevnění břicha a stehen.

Čeho se vyvarovat

  • Horkých koupelí (oslabují vazivovou tkáň)
  • Spaní na břiše
  • Opalování
  • Nedokonale padnoucí podprsenky

Peeling pro mladistvý vzhled pokožky

Peeling obnoví kůži, prokrví ji a dodá mladistvější vzhled. Po peelingu se navíc zlepší účinek nanesených krémů, protože pokožka látky lépe vstřebá.

Masky dodají dekoltu potřebné živiny

Buď si můžete pořídit už hotové masky, anebo se inspirovat některými domácími recepty.

Tip: maska z ovesných vloček

Smíchejte 3 lžíce jemně namletých ovesných vloček, 6 lžic horké vody a lžičku citronové šťávy. Naneste na dekolt a krk (můžete i na obličej) a po 20 minutách smyjte.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Únava: 3 tipy, jak s ní účinně bojovat

Únava: 3 tipy, jak s ní účinně bojovat

Jste každodenně unaveni? Cítíte se vyčerpáni, bez energie a nemáte na nic náladu? Myslíte si, že cítit se unaveně je normální? Omyl! Normální je cítit se dobře a svěže. Poradíme vám 3 tipy, jak s únavou účinně bojovat.

Tipy pro zdravé vlasy

Tipy pro zdravé vlasy

Chcete mít krásné zdravé vlasy a nevíte, jak na to? S našimi tipy to bude hračka!


Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

Tipy pro oslnivý lesk vašich vlasů

Oslnivě lesklé vlasy jako z reklamy nemusí být jen sen. S našimi tipy a triky budou vaše vlasy zářit!

Tipy pro skvělý vzhled - maskování nedokonalostí

Tipy pro skvělý vzhled - maskování nedokonalostí

Žádná z nás není perfektní a snažíme se zamaskovat lecjaké nedokonalosti. S pár radami a trochou šikovnosti se nám to může hravě podařit. Můžeme si vykouzlit větší oči, užší nos, plnější rty atp. Jen vědět, jak na to…