verze pro tisk

Přesvědčte se, že ajurvéda je to pravé i pro vás

25. srpen 2015

Rádi o sebe pečujete a věříte, že se vám to vyplatí? Obecně platí, že lidé co o sebe pečují a dbají na zdravou výživu Praha, jsou zdravější a dožívají se vyššího věku. Dělat něco pro své zdraví je tedy prospěšné a žádoucí. Každý si může najít svou cestu ke zdravému životnímu stylu. Někdo jí zdravě a rád sportuje, jiný člověk si vystačí s občasnými procházkami a vynecháním například alkoholu. Už jste našli svou cestu? Poradit se o ní můžete s odborníky na zdravý životní styl, kteří vám pomohou najít to, co by vám mohlo vyhovovat. I malý krůček směrem k lepším návykům je podstatný.

zdroj: cordeus.czzdroj: cordeus.cz

Důležité je nejen zdravě jíst a pravidelně sportovat, ale také umět relaxovat a odpočívat. Odpočinek je velice důležitý proto, že každodenní stres je velice škodlivý pro naše tělo. Naučit se jej odbourat by měl každý z nás. Někdo rád odpočívá aktivně a jiný zase naopak. Ideálním způsobem relaxace může být například speciální ájurvédská masáž. Ta vychází z více než pět tisíc let starého asijského učení. Tato masáž má jak relaxační, tak i terapeutický účinek. Vyzkoušejte ji na vlastní kůži a přesvědčte se, že je pro vás to pravé. Velkou výhodou také je odplavení nežádoucích toxinů z těla. Po ajurvédské masáži se budete cítit jako znovuzrození.

Speciální indická ajurvédská masáž je vhodná při řadě zdravotních obtíží, jako jsou například deprese a syndrom vyhoření, problémy imunitního systému, problémy se spánkem, revmatické a artritické problémy atd. Chcete se o této speciální masáži dozvědět více informací? Navštivte internetovou adresu www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Centrum trvalého zdraví Cordeus nabízí svým klientům možnost objednat se na ajurvédskou masáž online. Vyzkoušet můžete také další služby tohoto centra pro trvalé zdraví.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Svatební šaty: Jak si vybrat ty pravé?

Svatební šaty: Jak si vybrat ty pravé?

Právě nadešla ta nejdůležitější chvíle vašeho života - Svatba. Máte radost, ale zároveň cítíte velkou nervozitu, neboť nevíte, jaké svatební šaty si na tento velký Den vybrat? Nezoufejte, v dnešním článku vám poradím jak na to.

Spodní prádlo: Vyberte si to pravé pro vaši postavu

Spodní prádlo: Vyberte si to pravé pro vaši postavu

Chtěla byste si udělat radost a vypadat pěkně, ale nevíte, jaké oblečení si pořídit? Chcete si připadat alespoň na chvíli výjimečná? Zkuste tentokrát investovat do spodního prádla a vyberte si to pravé pro vaši postavu.


Únava: 3 tipy, jak s ní účinně bojovat

Únava: 3 tipy, jak s ní účinně bojovat

Jste každodenně unaveni? Cítíte se vyčerpáni, bez energie a nemáte na nic náladu? Myslíte si, že cítit se unaveně je normální? Omyl! Normální je cítit se dobře a svěže. Poradíme vám 3 tipy, jak s únavou účinně bojovat.

Móda 2014: Jaké barvy i pro letošek zůstanou v kurzu?

Móda 2014: Jaké barvy i pro letošek zůstanou v kurzu?

Módní trendy jsou neúprosné. To, co bylo IN v loňském roce, už dnes může být zcela pasé. Zejména dámy, které chtějí v každé situaci vypadat dokonale, si tak musejí hlídat módní trendy.