verze pro tisk

Osvěžující kombinace výtažků z oliv a bambusu

24. leden 2011

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě, která dokáže vyrůst až 60 cm denně. V Číně je spojován s dlouhověkostí a v Indii je symbolem přátelství. Spolu se švestkovými květy, orchidejí a chryzantémou je jednou ze čtyř čínských „vznešených rostlin“, které reprezentují roční období. Je bohatý na siliku, která má intenzivní regenerační a posilující vlastnosti.

Osvěžující kombinace výtažků z oliv a bambusuOsvěžující kombinace výtažků z oliv a bambusu

Olivovník se může dožít více než tisíce let a stále nést plody? Olivové větvičky jsou znamením hojnosti a míru. Olivový výtažek má vynikající hydratační, zjemňující a regenerační vlastnosti, je bohatý na vitaminy a minerály.

Blahodárné účinky obou těchto rostlin jsme spojili do nové osvěžující kombinace, která je hlavním atributem nových výrobků z Nature.

Abrazivní sprchový gel s výtažky z oliv a bambusu

Bohatý abrazivní sprchový gel s vyživujícími výtažky z oliv a bambusu jemně čistí pokožku a odstraňuje odumřelé buňky. Zanechává pokožku hladkou a revitalizovanou.

Cena: 89 Kč

Tělový krém s vyživujícími výtažky z oliv a bambusu

Vyživující hydratační krém se svěží vůní a výtažky z oliv a bambusu intenzivně pečuje o pokožku celého těla. Hydratuje na celých 24 hodin.

Cena: 149 Kč

Tekuté mýdlo s vyživujícími výtažky z oliv a bambusu

Přepychové mýdlo s vyživujícími výtažky z oliv a bambusu jemně čistí ruce bez vysoušení. Budou báječně provoněné a svěží!

Cena: 159 Kč

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Mléko a med pro jemnou a hydratovanou pleť

Mléko a med pro jemnou a hydratovanou pleť

Již 40 let vám Oriflame přináší čistě přírodní kosmetiku ze švédské přírody. Řada Milk & Honey patří mezi jednu z nejoblíbenějších řad. Výtažky z medu a mléka mají neobyčejně skvělé účinky na pleť.

Jaký parfém je pro vás nejlepší? - Testujte, testujte a zase testujte

Jaký parfém je pro vás nejlepší? - Testujte, testujte a zase testujte

Znáte také ty chvíle? V parfumeriích neustále zkoušíte, který z parfémů by mohl být ten pravý pro vás, a nakonec se poraženě vracíte zpět domů- bez parfému. V dnešním článku vám poradím, jak si správně vybrat ten pravý parfém právě pro vás.


Kabelky: Vyberte si tu pravou podle typu osobnosti

Kabelky: Vyberte si tu pravou podle typu osobnosti

Patříte mezi milovníky nejrůznějších módních doplňků? Nebo si jen tak rádi čas od času uděláte radost? Co si takhle pořídit novou kabelku? Vyberte si tentokrát tu pravou přesně podle typu své osobnosti.

Krásné plesové šaty z vás udělají hvězdu večera

Krásné plesové šaty z vás udělají hvězdu večera

Která žena by nechtěla být na plese hvězdou mít na sobě úžasné šaty? Asi každá. Výběr správného modelu může být velmi složitý. Nabídky mnohých prodejců jsou omezené a mnohdy i při větším výběru narazíte na přespříliš vysoké ceny. Optimální je využít služeb společnosti, která plesové šaty nabízí ve v…