verze pro tisk

Nestyďte se za svůj úsměv

28. leden 2014

Máte křivé zuby? Či vám nějaký zub či zuby chybí? Nezoufejte. Dnešní zubařské umění je tak vyspělé, že si s těmito drobnostmi jednoduše poradí. Je pouze třeba zajít do kvalitního dentálního centra, zjistit své možnosti a být vytrvalý v péči i chrup.

Moderní dentální klinika

Pražské centrum Prague Dental Clinic nabízí profesionální služby na vysoké úrovni. Ke všem výkonům používá nejmodernější přístroje, materiály a postupy a kromě ortodoncie a zubních implantátů se klinika zabývá protetikou, paradontologií, dentální hygienou i dětskou stomatologií. Jeho dopravní dostupnost i ordinační hodiny uspokojí i ty nejvytíženější manažery, stačí se jen rozhodnout a do centra se objednat na úvodní konzultaci.

Rovnátka i v dospělosti

Krásný úsměv, jeden zub jako druhý, to je to, co si přejí především ženy. A tak není divu, že se často rozhodují pro rovnátka i v pozdějším věku a neváhají si je nechat upevnit na dobu třeba i dvou let. Rovnátka Praha v Prague Dental Clinic jsou aplikována dospělým i dětem a o jejich typu je rozhodnuto během úvodní konzultace s ortodontistou. Rovnání zubů vyžaduje píli a vůli vydržet, neboť se jedná o dlouhodobější léčbu, a jen pravidelné nošení rovnátek zuby dokáže srovnat do pravidelných oblouků.

Zubní implantáty

Zubními implantáty lze nahradit chybějící zub či zuby, o které jste přišli během nehody nebo jiné aktivity. Nahrazují kořeny zubů, proto je nutné mít v čelisti kvalitní kost, na kterou se implantáty nasadí. V pražské klinice je používán moderní Nobel Guide implantologický systém, který vás ušetří větších chirurgických zákroků. Minimalizace bolesti a otoků je tak značná.

Pořiďte si krásný úsměv

Nestyďte se tedy za svůj úsměv. Objednejte se do stomatologického centra a udělejte dobrý skutek pro sebe i své zuby. Vyzkoušejte pražskou kliniku Prague Dental Clinic, podívejte se na její služby začínající například rovnátky www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/ortodoncie/ a těšte se na profesionální ošetření a přístup zkušených stomatologů.

Komerční sdělení

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Make-up vás může učinit mladší - vyzkoušejte naše triky!

Make-up vás může učinit mladší - vyzkoušejte naše triky!

Nejen díky dobré kosmetické péči, ale i díky našim kosmetickým trikům můžete vypadat o pár let mladší. Tak který vyzkoušíte jako první?

Ty nejlepší zážitky

Ty nejlepší zážitky

Asi všichni z nás za svůj život poznali, že to nejdůležitější není, kolik peněz vyděláváte nebo jak hezké máte auto, ale to, co zažijete – sami, se svými přáteli nebo rodinou. Právě zážitky dělají náš život naprosto jedinečný a okouzlujícím.


Výběr správného make - upu

Výběr správného make - upu

Vybrat správný make – up (nebo podkladový krém) není jen tak. Je třeba vhodně zvolit barvu, konzistenci a vlastnosti. A jak by měl výsledek vypadat? Hlavně přirozeně! Nanesený make – up by měl splývat s tváří a v podstatě by o něm neměl nikdo vědět.

Operace očí: řešení pro váš zrak

Operace očí: řešení pro váš zrak

Každý, kdo se o své tělo a pleť řádně stará, pozoruje na sobě jasné výsledky. Stejně byste měli pečovat také o svůj zrak, jelikož se jedná o náš nejdůležitější smysl. Zrak nám totiž zprostředkovává největší množství vjemů z našeho okolí.