verze pro tisk

Naučte se správně pečovat o své zuby: Dentální hygienu není radno podceňovat

21. květen 2016

K dokonalému vzhledu nepochybně patří také čistý a zdravý chrup. Můžete si na sebe obléci drahé oblečení, mít perfektně upravené vlasy a sladěný outfit, ale pokud máte zkažené a žluté zuby, stačí jeden úsměv a vaše okolí bude pohledem na vás rázem znechuceno. Podstatné je, abyste se naučili, jak správně pečovat o své zuby.

Zdroj: zuby-smrcek.czZdroj: zuby-smrcek.cz

Péče o zuby zahrnuje především jejich pravidelné a důkladné čištění. Jenže většina lidí ani neví, jaká je správná technika čištění zubů. I tehdy, když používají kvalitní zubní pastu a kartáček, stane se, že se jim zuby kazí a žloutnou.

Poradenství s dentální hygienou nabízí Centrum MUDr. Smrčka

Správnou techniku čištění zubů vám poradí zubař. V tomto směru doporučuji navštívit Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka zubní ordinace Praha.

V centru vám poradí, jak čistit zuby tak, abyste předešli jejich zkažení, a čištění mělo potřebný efekt. Dentální hygiena Praha vám pomůže i s doprovodnou péčí, například se správným postupem používání dentálních nití a dalších pomůcek.

Centrum samozřejmě nabízí i klasické služby. Od preventivních prohlídek až po specializované zákroky, mezi něž se řadí například bělení zubů Praha.

Máte žluté zuby? Stačí pár minut a je po problému

Právě bělení zubů je stále žádanější službou. Zákrok trvá zhruba 90 minut. Na zuby vám doktor nanese speciální peroxidový gel, který dokáže během takto krátké doby výrazně prosvětlit jejich barvu. Po pouhém jediném zákroku je výsledek jasně patrný.

Klinika aplikuje i zubní implantáty

Centrum dále aplikuje také zubní implantáty Praha. Stane se, že například v důsledku úrazu přijdete o zub. Díra mezi zuby je z estetického hlediska pro mnohé lidi nepředstavitelná.

Právě díky implantátu budete mít po problému. V současné době se už implantáty aplikují takřka bezbolestnou cestou a rychlým operativním zákrokem, který trvá opět zhruba 90 minut. Moderní implantáty mají vysokou životnost, takže se nemusíte obávat toho, že za pár měsíců bude potřeba zákrok opakovat.

Kliniku MUDr. Smrčka můžete navštívit při jakýchkoliv potížích s chrupem. Vždy vám rádi a ochotně pomohou.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Jak pečovat o pleť v zimě

Jak pečovat o pleť v zimě

Máte v zimě zarudlou a drsnou pleť? A víte, jak se o ni správně starat? Pokud se v teplotách kolem nuly pohybujete venku, vybavte se speciálními krémy, které dodají pleti potřebnou hydrataci a zároveň „zamykají“ vlhkost. K tomuto účelu se využívají látky jako mandlový olej, včelí vosk, růžová a term…

Podpatky a jak na nich správně chodit

Podpatky a jak na nich správně chodit

Prodlužují nohy, působí svůdně, ale špatně se v nich běhá na tramvaj a jejich dlouhodobé nošení neprospívá ani našemu zdravotnímu stavu. Ano, řeč je o podpatcích. Víte, jak na podpatcích správně chodit a jak se cítit co nejpohodlněji?


Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chtěla byste, aby vynikla vaše hezká postava, na které v poslední době tak úporně pracujete? Snažíte se působit přitažlivě, ale nevíte, jak toho nejlépe dosáhnout? Zkuste sáhnout po džínách, nestárnoucí módě, která z vás udělá bohyni.

V hlavní roli natáčky: Jak správně natáčet vlasy?

V hlavní roli natáčky: Jak správně natáčet vlasy?

Natočit si vlasy dá sice trochu práce, ale výsledný efekt za to rozhodně stojí. Natáčky dokáží vlasům dodat objem a vykouzlit svůdné lokny. Musíte si ale vybrat vhodný typ natáček a vlasy správně natočit…