verze pro tisk

Krásné tělo: Nejčastější plastické zákroky

22. duben 2013

K dokonalému tělu si mnozí z nás musejí dopomoci tím, že podstoupí chirurgický zákrok. Plastická chirurgie je dnes zcela samostatnou kapitolou v medicíně a ročně nějaký plastický zákrok podstoupí poměrně značná část populace. Převážnou část tvoří ženy, které se pomocí chirurgického zákroku snaží odstranit nějaký nedostatek a celkově zkrášlit svoji postavu tak, aby byly atraktivnější pro své partnery, okolí i pro sebe.

Krásné tělo: Nejčastější plastické zákrokyKrásné tělo: Nejčastější plastické zákroky

Augmentace

Mezi poměrně časté zákroky v plastické chirurgii patří takzvaná augmentace. Jedná se o zákrok, kterým se formuje poprsí žen. Může odstranit potíže s různou velikostí prsou, ale také tento zákrok odstraňuje pokles prsou. Zvětšení prsou je oblíbené u spousty žen, které mají pocit, že jejich poprsí je příliš malé. Je zde na místě říci, že zákrok se pacientky hradí zcela ze svého, nedá se hradit z pojištění.

Zvětšení či korekci prsou provádí několik center v tuzemsku i na Slovensku. Mezi špičková zařízení, která se specializují na plastickou chirurgii, patří MGM Medical. Toto centrum zajišťuje augmentace v Žilině. Kromě augmentace samozřejmě provádí také další operační zákroky.

Korekce stydkých pysků

Méně častým zákrokem v oblasti plastické chirurgie je korekce malých stydkých pysků. Takovýto zákrok se doporučuje u žen, jež mají abnormální délku stydkých pysků, což jim může kromě estetického hlediska vadit i při běžných činnostech, například v práci či při sportování, samozřejmě také při sexu. Korekce malých stydkých pysků v Žilině provádí opět zmíněné MGM Medical centrum. Zákroky provádějí znalí odborníci, kteří mají s podobnými operacemi bohaté zkušenosti.

V momentě, kdy nemáte problém se svojí postavou, poprsím či dalšími částmi těla, stačí si pro zlepšení sebevědomí dopřát jen trochu luxusu. Pro společenské události je dobré se nejen vhodně obléci, ale také se vyzdobit nějakým módním doplňkem. Skvělou volbou jsou elegantní dámské hodinky Armani.

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Ušetřete za péči o tělo díky hromadným slevám

Krása stojí peníze. To by mohla potvrdit asi každá žena, která pravidelně a poctivě pečuje o své tělo a pokožku. Kvalitní kosmetické přípravky mohou každý měsíc vyjít klidně i na tisíce korun, navštěvuje-li žena také různé salony krásy či wellness, pak samozřejmě finanční náklady strmě rostou. I pro…

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Neustále zkoušíte nové a nové produkty, které zaručují krásné vlasy bez lupů, ale nic vám nepomáhá tak, jak byste si představovali? Co takhle zkusit pomoc přímo z přírody? Přečtěte si, jaké 3 bylinky byste měli mít vždy zaručeně po ruce.


Jak získat krásně dlouhé řasy

Jak získat krásně dlouhé řasy

Která žena by nechtěla být dokonalá…A dokonalost si mimo jiné vyžaduje i perfektní pohled. Máte řasy od přírody krátké a toužíte po delších? V tom případě se Vám nabízí různé možnosti dnešního moderního světa, od těch levnějších až po drahé.

Brazilský keratin - zázrak pro krásné vlasy

Brazilský keratin - zázrak pro krásné vlasy

V poslední době se začalo hodně mluvit o Brazilském keratinu, který slibuje, že s vlasy vykouzlí naprosté zázraky. Co to vlastně Brazilský keratin je a pro koho je určený? Brazilský keratin byl speciálně vyvinut v Brazílii v roce 2006, jeho úspěšnost začala rychle stoupat a brzy doslova „zaplavil…