verze pro tisk

Čokoládová masáž dopřeje Vašemu tělu zaslouženou péči

25. květen 2016

Rádi byste potěšili Vaši partnerku pěkným dárkem? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti Firma na zážitky a dopřejte jí příležitost k odpočinku i nevšednímu zážitku.

Zdroj: firmanazazitky.czZdroj: firmanazazitky.cz

Každá žena ráda pečuje o svou vizáž, a proto nic nezkazíte například dárkem v podobě poukázky na čokoládovou masáž. Čokoláda nejen krásně voní, ale má také blahodárné účinky na lidský organismus. Čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů a skvěle tak působí na celulitidu.

Čokoládová masáž rovněž tonizuje a hydratuje lidskou pokožku a jemné částečky kakaa fungují jako peeling. Čokoláda v neposlední řadě podporuje tvorbu hormonu štěstí a každá žena tak z masáže odchází plna pozitivní energie. Domů se Vám tak vrátí žena v dobré náladě. Součástí čokoládové masáže je také akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy.

Další tipy na dárky pro Vaši přítelkyni, sestru, maminku či babičku naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/.Námětem pro výběr poukázky Vám mohou být zájmy obdarované. Milujete-li Vaše přítelkyně adrenalin, pak ji bezpochyby potěšíte tandemovým seskokem, indoor surfingem nebo vyhlídkovým výletem vrtulníkem.

Dárky pro ženy objednané prostřednictvím Firmy na zážitky se těší velké oblibě u žen každé věkové kategorie. Vaši partnerku můžete pozvat také na víkend v pivovaru Černý orel nebo na romantický pobyt s ochutnávkou vín. Očekáváte-li v brzké době přírůstek do rodiny, pak ji určitě nezklamete relaxací pro těhotné. Balíček obsahuje jednohodinovou speciální masáž pro těhotné, patnáctiminutovou masáž horních končetin, masáž obličeje a hlavy i šálek jasmínového čaje. Dopřejte Vaší blízké osobě prostor k hýčkání i odpočinku a staňte se tak v jejích očích princem na bílém koni, který plně rozumí jejím potřebám a přáním.

-pok-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Nejúčinnější afrodiziakum- Čokoládová masáž

Již dlouho se cítíte přepracovaní, unavení a ve stresu více než je zdrávo? Vaše tělo se přímo dožaduje alespoň chvilky zaslouženého odpočinku, ve které byste se nechali hýčkat a zapomněli na všechny starosti? Řešení je naprosto jednoduché. Svěřte se do rukou maséra, který vám provede afrodiziakální …

Dopřejte si uvolňující tantrickou masáž

Dopřejte si uvolňující tantrickou masáž

Specializované salony dnes nabízejí celou řadu masážních procedur. Ti z vás, které již omrzela klasika, si mohou dopřát jedinečnou tantrickou masáž. Jde o proceduru, během níž dojde k uvolnění napětí, vaše tělo i mysl se dostanou do potřebné rovnováh


Ušetřete za péči o tělo díky hromadným slevám

Krása stojí peníze. To by mohla potvrdit asi každá žena, která pravidelně a poctivě pečuje o své tělo a pokožku. Kvalitní kosmetické přípravky mohou každý měsíc vyjít klidně i na tisíce korun, navštěvuje-li žena také různé salony krásy či wellness, pak samozřejmě finanční náklady strmě rostou. I pro…

Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

Masáže - Jaký je jejich význam pro náš organismus?

V dnešní době neustále slýcháme o širokých nabídkách masáží, slibujících zaručené výsledky. Mají však masáže opravdu pozitivní účinky pro náš organismus a pro koho jsou určeny? To společně odhalíme v dnešním článku.