verze pro tisk

Chcete mít přirozeně bílé zuby? Pomůže vám estetická stomatologie

17. leden 2015

Ti z vás, kteří kouří a pijí slazené nápoje či kávu, případně si špatně a nedostatečně čistí zuby, se dříve či později při pohledu do zrcadla zhrozí nad tím, jak je mají špinavé a žluté. V další fázi už pak jen počítají, kolik zubů jim vypadlo. Pakliže nechcete dopadnout tak, že budete moci jíst jen kašičky a polévky, měli byste o svůj chrup náležitě pečovat. V případě, že vám vyloženě vadí žluté zuby, pomůže vám estetická stomatologie.

Zdroj: brno.louda-zk.czZdroj: brno.louda-zk.cz

Co je cílem estetické stomatologie

Estetická stomatologie má za úkol především vylepšit vzhled chrupu. Patří sem nejen bělení zubů, ale také implantace zubních korunek, můstků a náhrad. Určitě se u svého zubaře o těchto možnostech informujte v okamžiku, kdy váš chrup nevypadá zrovna dvakrát vábně.

Od bělení zubů až po vytvoření zubních náhrad

Zubní klinika v Brně, která se nachází na Příkopu v areálu IBC, provádí všechny typy zákroků, které spadají do oboru estetické stomatologie. V případě bělení zubů vám nabízí dva způsoby řešení. V prvním případě jde o zákrok pomocí laserového paprsku, kdy dojde k zesvětlení zubů velmi rychle a také bezbolestně. Levnější metodou je pak využití speciálního plastového nosiče. Na něj se nanáší bělící látka. Výhodou této metody je fakt, že se neprovádí přímo v ordinaci. Nosič si jednoduše nasadíte do úst, takže jde vlastně o domácí způsob bělení zubů. Tato procedura trvá zhruba 10 dní.

Zmíněná zubní klinika v Brně vám provede i náročnější zákroky, které souvisejí se ztrátou zubů či poškozením jejich tvaru a struktury. Klasikou jsou zubní korunky, které nahrazují zlomené části zubů. Po jejich aplikaci už se nemusíte bát otevřít ústa s pocitem, že vám každý bude zírat na pahýl zlomeného zubu. Dále vám v rámci estetické stomatologie zubař doporučí také využití zubních implantátů, které nahrazují zcela ztracené zuby.

Bílé zuby a plný chrup přispějí k vašemu sebevědomí

Zmíněná ordinace patří mezi prověřené zubní kliniky. Ceny zubních implantátů jsou zde přitom rozumně nastaveny, takže se nemusíte obávat toho, že by vás estetická úprava chrupu nějak finančně zruinovala. Je lepší investovat pár tisíc korun a mít opět přirozeně krásné zuby, než se každý den trápit tím, že váš chrup je poničený a kazí vaši celkovou image.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Přirozené a krásné opálení bez rizika: zkuste novou metodu nástřikem

Přirozené a krásné opálení bez rizika: zkuste novou metodu nástřikem

Kdo z nás netouží stále vypadat skvěle. Součástí našich snů o kráse však zůstává také přirozeně vypadající opálení. Ale bohužel léto již skončilo a náš hezký čokoládový odstín bledne a bledne. Jak si tedy lze získat přirozeně vypadající opálení i

Chcete mít krásné rty? Používejte hydratační balzámy s přírodními extrakty

Chcete mít krásné rty? Používejte hydratační balzámy s přírodními extrakty

Spousta lidí pečlivě dbá o svůj zevnějšek, zapomíná ale na rty. Přitom právě rty jsou částí pokožky, která je velmi citlivá a je proto potřeba jí věnovat náležitou péči. Chcete-li mít krásné a zároveň zdravé rty, určitě k běžným kosmetickým přípravkům přidejte balzámy na rty.


Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže vám vlasová výživa CLINICAL hair-care

Jak zabránit vypadávání vlasů? Pomůže vám vlasová výživa CLINICAL hair-care

Trápí vás myšlenka, že vám dříve či později začnou vypadávat vlasy? Pak vězte, že se tomu dá do jisté míry zabránit, pokud vlasům a pokožce dodáte potřebné živiny. Ty obsahuje vlasová výživa CLINICAL hair-care.

Barevná typologie Vám pomůže zvolit vhodné líčení a oblečení

Barevná typologie Vám pomůže zvolit vhodné líčení a oblečení

Nemůžete sladit svoje oblečení a styl s líčením a barvami? Pak Vám může poradit barevná typologie. Existují totiž různé typy lidí podle toho, jakou mají barvu odstínu pleti, vlasů, očí apod. Barevná typologie pak tyto skupiny dělí podle ročního období. Díky tomu budete lépe vědět, jaké barvy barvy s…