verze pro tisk

Brazilská epilace

14. březen 2012

Málokterá z žen se dnes chlubí tím, že na její pokožce v intimních partiích rostou chloupky. Již dlouhá léta je v módě si v těchto částech těla chloupky odstraňovat. Některé procedury jsou ale bolestivé, trendem je co zažít při odstraňování chloupků co nejméně utrpení. Jedním ze způsobů odstranění chloupků na těle je takzvaná brazilská epilace.

Brazilská epilaceBrazilská epilace

Proč podstoupit brazilskou epilaci

Brazilskou epilaci dnes provádí většina kosmetických salónů. Hlavním důvodem, proč tuto kosmetickou proceduru ženy podstupují, je vypadat pokud možno co nejkrásněji. Není tajemstvím, že mnoho mužů přitahují ženy, které pravidelně brazilskou epilaci podstupují.

Brazilská epilace se slevou

Kromě brazilské epilace se běžně provádí i další druhy epilací. V současné době některé z kosmetických salónů krásy umožňují získat na epilace v jejich podnicích výrazné slevy. Díky tomu může být každá žena krásnější, aniž by za krásu utratila nehorázné peníze. Na slevových portálech se to slevami na brazilskou či jinou epilaci začíná jen hemžit. Stačí se podívat například na slevy v Brně, kde je poměrně velké množství salonů krásy, které slevy u brazilské epilace poskytují. Nejde samozřejmě jen slevy Brno, tyto slevové kupony se dají pořídit i pro jiné oblasti České republiky - pro Prahu, Plzeň, Ostravu a mnohá další města.

Po brazilské epilace se cítí ženy více sexy

Studie naznačují, že právě brazilská epilace umožňuje ženám cítit se lépe. Pro mnoho mužů je takto „upravená“ žena mnohem více sexy. Dá se tak s klidem říci, že brazilská epilace výrazně pomáhá k lepšímu sexuálnímu životu žen.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...