verze pro tisk

Revoluční kosmetika proti vráskám

12. březen 2012

Péče o pleť je důležitá v každém věku. Její zanedbání může vést k rychlejšímu stárnutí pokožky, což se mimo jiné projevu zvýšeným výskytem vrásek nad obočím, kolem očí či v dalších partiích. Při péči o pokožku tak nezapomínejme na kvalitní krémy a kosmetiku, která dokáže vyživovat kožní buňky a zpomalovat tak celkové stárnutí kůže.

Foto: dermaheal.czFoto: dermaheal.cz

Krémy na vrásky nejsou vždy účinné

Mnohé krémy proti vráskám jsou neefektivní. Nedokáží totiž účinné látky dopravit do kožních buněk v dostatečném množství. Obvykle jde jen o zhruba jedno procento. Na trhu se však nyní dají zakoupit i krémy na vrásky, které jsou mnohem účinnější. Příkladem je luxusní kosmetika proti vráskám značky Dermaheal, kterou vyrábí společnost Caregen.

Kosmetika proti vráskám, která využívá nanokapslí

Proč jsou krémy proti vráskám Dermaheal mnohem účinnější nežli konkurenční produkty? Odpověď je poměrně jednoduchá. Využívají totiž pro přenos výživných látek do kožních buněk takzvaných nanokapslí. Jednotlivé složky krému jsou v těchto kapslích uzavřeny a lépe tak proniknou do kůže.

Kosmetika proti vráskám Dermaheal je ve svém oboru opravdu špičkovou záležitostí, doporučují ji mnozí lékaři, kosmetičky a další odborníci na zdravou pleť a pokožku. S produkty Dermaheal bude vaše pokožka přirozeně vláčná, jemná a vrásky se na ni budou tvořit jen minimálně. Pravidelná péče s krémy na vrásky značky Dermaheal přináší viditelné pozitivní účiny již po pouhých dvou týdnech. Jak vidno, technologie nanokapslí v kosmetice má velkou budoucnost. Vyzkoušejte si kosmetické přípravky Dermaheal a poznáte, že péče o pleť může být mnohem účinnější nežli doposud.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Revoluční kosmetika proti vráskám

Revoluční kosmetika proti vráskám

Péče o pleť je důležitá v každém věku. Její zanedbání může vést k rychlejšímu stárnutí pokožky, což se mimo jiné projevu zvýšeným výskytem vrásek nad obočím, kolem očí či v dalších partiích. Při péči o pokožku tak nezapomínejme na kvalitní krémy a kosmetiku, která dokáže vyživovat kožní buňky a zpom…

Kosmetika proti vráskám, která obsahuje účinnou kyselinu hyaluronovou

Kosmetika proti vráskám, která obsahuje účinnou kyselinu hyaluronovou

Stárnutí pokožky s rostoucím věkem nemůžeme ani s použitím různých kosmetických přípravků a preparátů zcela zabránit. Jedná se o přirozený vývoj. Existují však produkty, které mohou stárnutí kůže zpomalit. Blahodárné účinky na lidskou kůži má například kyselina hyaluronová.


Revoluční sérum na prodloužení řas

Revoluční sérum na prodloužení řas

Snad každá žena, která chce ve společnosti dobře vypadat, si přeje mít krásně dlouhé a husté řasy. Pakliže nemá to štěstí, že by měla takovéto řasy již od přírody, musí si vypomoci jinými prostředky. Bohaté a výrazné řasy jsou již prakticky nedílnou součástí image moderních žen. Zvýrazňují jejich …

Vlasová kosmetika se silikony, nebo bez nich?

Vlasová kosmetika se silikony, nebo bez nich?

Jsou silikony vlasům prospěšné, nebo jim spíš škodí? A je přírodní kosmetika "bez chybičky"? Na tyto a další otázky vám odpovíme ve článku.