verze pro tisk

Přirozené a krásné opálení bez rizika: zkuste novou metodu nástřikem

22. říjen 2011

Kdo z nás netouží stále vypadat skvěle. Součástí našich snů o kráse však zůstává také přirozeně vypadající opálení. Ale bohužel léto již skončilo a náš hezký čokoládový odstín bledne a bledne. Jak si tedy lze získat přirozeně vypadající opálení i na zimní měsíce? Vyzkoušela jsem pro vás novou metodu opalování nástřikem. A výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Přirozené a krásné opálení bez rizika: zkuste novou metodu nástřikemPřirozené a krásné opálení bez rizika: zkuste novou metodu nástřikem

Rizika opalování v soláriích

Dříve tak oblíbená metoda opalování v soláriích je v poslední době velice zpochybňována, neboť podle nejnovějších výzkumů může mít negativní dopady na lidské zdraví. Bylo zjištěno, že opalováním v soláriích může hrozit dokonce i rakovina kůže či se na těle mohou začít tvořit nechtěné vrásky.

Speciální nástřiková metoda

Opalování nástřikem je nejnovější metodou na našem trhu. Tato metoda má mnoho výhod. Zejména jde o metodu velice rychlou a naprosto bezpečnou. Nástřik je proveden již za 10 minut a tak ušetří váš drahocenný čas. Nástřik se provádí speciální látkou zvanou DHA lotio, která je dokonce schválena Evropskou Unií jako naprosto bezpečný způsob opalování.

Nástřik je dále obohacen o látku zvanou erythlurosa, která pleti dodává krásný přirozený odstín. Také obsahuje velké množství Aloe Vera, která má za úkol pleť regenerovat a dále pak karotkový olej, který je známý vysokým podílem betakarotenu, díky kterému bude vaše opálení vypadat dokonale.

Postup opálení nástřikem

Při příchodu do salonu vás obsluha zavede do místnosti se samoopalovací kabinou, která je vyrobena ze skla a má rotační podlahu, která má za úkol zajistit rovnoměrné opálení. Poté je třeba se namazat blokačním krémem- zejména v oblasti loktů, kolen, dlaní, neboť sem by se mohla příliš nepřirozeně vpít barva. Poté si nasadíte na nohy návleky a na hlavu čepici a vydáte se do skleněné kabinky. V kabince již jen stisknete tlačítko a nástřik může začít. Když je po všem, stačí se již jen namazat aktivačním krémem, který zvýší účinky nástřiku.

Překvapivý závěr

Nejpříjemnějším překvapením pro mě bylo, že již za 5 hodin od nástřiku byly na mém těle vidět patrné výsledky. Krásné, přirozeně vypadající opálení bez jakýchkoliv nepříjemných skvrn. Do dalšího dne se opálení ještě o něco ztmavilo. Nejvíce mě potěšilo, že se mě druhý den známí ptali, zda jsem se vrátila od moře. Takže tuto metodu mohu jen doporučit.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Čtěte také...

Přirozené a krásné opálení bez rizika: zkuste novou metodu nástřikem

Přirozené a krásné opálení bez rizika: zkuste novou metodu nástřikem

Kdo z nás netouží stále vypadat skvěle. Součástí našich snů o kráse však zůstává také přirozeně vypadající opálení. Ale bohužel léto již skončilo a náš hezký čokoládový odstín bledne a bledne. Jak si tedy lze získat přirozeně vypadající opálení i

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Neustále zkoušíte nové a nové produkty, které zaručují krásné vlasy bez lupů, ale nic vám nepomáhá tak, jak byste si představovali? Co takhle zkusit pomoc přímo z přírody? Přečtěte si, jaké 3 bylinky byste měli mít vždy zaručeně po ruce.


Krásné a dlouhé nehty na počkání

Krásné a dlouhé nehty na počkání

Dlouhé nehty jsou dnes stejně důležitou součástí upravené osobnosti, jako čisté boty, hezké oblečení nebo pěkný sestřih vlasů.

Jak získat krásně dlouhé řasy

Jak získat krásně dlouhé řasy

Která žena by nechtěla být dokonalá…A dokonalost si mimo jiné vyžaduje i perfektní pohled. Máte řasy od přírody krátké a toužíte po delších? V tom případě se Vám nabízí různé možnosti dnešního moderního světa, od těch levnějších až po drahé.