verze pro tisk

Kosmetický salon v Brně na Vinohradech nabízí komplexní služby s využitím značkové kosmetiky

23. říjen 2014

Chcete vypadat neustále krásně a mít v každé situaci dokonalou pokožku? Pro ty z vás, které bydlí v Brně a jeho okolí, nabízí kvalitní služby Kosmetické studio v Brně – Vinohradech, v Blatnické ulici 9.

Zdroj: kosmetika-brno-vinohrady.czZdroj: kosmetika-brno-vinohrady.cz

Zmíněný salon využívá značkových kosmetických přípravků, které jsou aplikovány zkušenými odborníky v daném odvětví. Pro dokonalé vyčištění a omlazení pleti vám studio nabízí několik typů procedur.

Čistící procedura

Pro běžné ošetření pleti si sem zajděte na čistící proceduru. Tento balíček zahrnuje základní péči, která je pro každou ženu, jež chce mít přirozeně krásnou a zdravou pleť, zcela nezbytnou záležitostí.

Samotný průběh procedury, která trvá přibližně 60 minut, zahrnuje na úvod diagnostiku pleti. Po ní následují úprava obočí, povrchové vyčištění pokožky, peeling, hloubkové čištění pleti a v neposlední řadě pak také nanesení masky s využitím kosmetického přípravku značky BYASS beauty. Vše je zakončeno důkladnou masáží obličeje a nanesením závěrečného krému. Pravidelným využíváním této procedury docílíte zdravě vyhlížející pokožky.

Krášlicí procedura

Kromě základního ošetření poskytuje Kosmetika Brno Vinohrady i speciální procedury. Krášlicí metoda slouží především pro příležitostné potřeby, kdy chcete dosáhnout rychlého vylepšení stavu pokožky. A to například v okamžiku, kdy je váš obličej unavený a zdrchaný.

Vzhledem k pracnějšímu postupu tato metoda trvá zhruba hodinu a půl. Během této doby na vás čeká úprava obočí, povrchové čištění, peeling, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťová maska a závěrečná aplikaci finálního krému.

Pěstící procedura

Další procedury je označena jako pěstící. V tomto případě se kosmetička zaměřuje na řešení estetického hlediska pleti, která je zbavována mastnoty a nečistot, stejně tak je kladen důraz na omlazení pokožky. Kromě běžných postupů tak zahrnuje například i úpravu a barvení očí či masáž rukou.

Kosmetické studio používá značkovou kosmetiku

Kosmetika Brno Vinohrady používá zásadně ty nejkvalitnější kosmetické přípravky, a to od značek Christina a Alissa Beauté. Novinkou je také používání orientální přírodní bio kosmetiky YASMINKA, která je velmi účinná a vhodná pro každý typ pleti.

Více informací na webu

Pokud máte zájem dozvědět se více informací o službách Kosmetického studia v Brně – Vinohradech, pak navštivte webové stránky www.kosmetika-brno-vinohrady.cz. Kromě výčtu všech procedur zde najdete také ceník jednotlivých služeb a fotogalerii, která vás uvede do obrazu, jak jednotlivé metody čištění pleti probíhají.

Možnost telefonického objednání

Před návštěvou salonu je vhodné se dopředu objednat. Zabráníte tak tomu, že by se na vás v daný okamžik nemuselo dostat, vyhnete se zbytečnému čekání. Zároveň si tak předem naplánujete přesný termín, který vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávky lze provádět na telefonním čísle 606 715 853. V případě jakýchkoliv dotazů je vám k dispozici také emailová adresa andrea.polackova@email.cz, jejímž prostřednictvím vám rádi odpoví na případné otázky ohledně jednotlivých procedur či možnosti speciálního ošetření pleti.

Mějte na paměti, že každá pleť stárne. Aby na vás stárnutí bylo patrné co nejméně a vaše pokožka byla zdravá a krásná, je nezbytné se jí důkladně věnovat, nejlépe každý den.

Čas od času pak rozhodně doporučuji zajít do kosmetického salonu, kde vaši pleť ošetří odbornice, a to pomocí kvalitních přípravků, které doma běžně nepoužíváte. Zjistíte také, jak vlastně o svoji pleť a pokožku pečovat. Mnoho žen vlastně ani netuší, jak má správná péče o pleť vypadat. Pak se ovšem není čemu divit, když mají pocit, že je jejich pokožka suchá či naopak mastná, nezdravá a unavená. A právě proto vřele doporučuji zajít do Kosmetického studia v Brně na Vinohradech, kde se dočkáte kvalitní a profesionální péče, kterou si zcela jistě zasloužíte.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Kosmetický salon v Brně na Vinohradech nabízí komplexní služby s využitím značkové kosmetiky

Kosmetický salon v Brně na Vinohradech nabízí komplexní služby s využitím značkové kosmetiky

Chcete vypadat neustále krásně a mít v každé situaci dokonalou pokožku? Pro ty z vás, kteří bydlí v Brně a jeho okolí, nabízí kvalitní služby Kosmetické studio v Brně – Vinohradech, v Blatnické ulici 9.

Internetové recenze kosmetiky

Internetové recenze kosmetiky

Mnoha zákaznicím při nákupu kosmetiky vadí, že o výrobcích nemají dostatečné informace a tudíž nekupují takzvaně naslepo. Doposud bylo prakticky jediným řešením vsadit jen na již vyzkoušenou kosmetiku, kterou žena používá již po mnoho let. Někdy také mohou poradit kamarádky či kolegyně. Co však rozh…


Druhy vlasové kosmetiky

Druhy vlasové kosmetiky

Péče o vlasy by měla být pravidelná. Vlasy není nutné umývat každý den, nedoporučují to ani mnozí odborníci. Ideální je umývat vlasy obden, záleží samozřejmě na tom, jaký typ vlasů máme ( zda jsou náchylné na mastnotu apod.), nebo také v jakém prostředí se pohybujeme. V každém případě je pro péči o …

Stylové značkové oblečení od MilanFashion

Stylové značkové oblečení od MilanFashion

V momentě, kdy ženy vycházejí do společnosti, chtějí vypadat opravdu krásně. Kromě líčení, skvěle upravených vlasů a vhodného make-upu je samozřejmostí vzít si na sebe také dokonalé oblečení. Ani krásně nalíčená žena se ve společnosti nebude cítit dobře, pokud na sobě bude mít laciné a obnošené šaty…