verze pro tisk

Důvody, proč jít ke kosmetičce když vám ještě nebylo 30

2. prosinec 2011

To, že služby profesionální kosmetičky jsou určené jen pro dámy staršího věku, je pouze mýtus. Také neplatí, že na kosmetiku chodí jen ženy, které neví co s penězi. Kosmetiku si v současné době dopřávají mnohé ženy a rozhodně při tom nemusí mít žádné výčitky. Odkdy by vůbec žena měla začít chodit na kosmetiku?

Důvody, proč jít ke kosmetičce když vám ještě nebylo 30Důvody, proč jít ke kosmetičce když vám ještě nebylo 30

Říká se, že s pravidelnými návštěvami kosmetického salonu by se mělo začít od třiceti let věku. V této době totiž pleť začíná ztrácet přirozenou hydrataci a na tváři vznikají první vrásky.

Pokud Vám ale stále ještě není třicet let, neznamená, že vstup do kosmetického salonu máte zakázaný. Některé dívky totiž mají pádné důvody, proč ke kosmetičce zavítat i dříve – ošetření aknózní pleti, vytrhání obočí atp.

Základem je diagnostika pleti

Když žena o svou pleť nedbá, nemůže čekat, že občasnou návštěvou kosmetičky dosáhne požadovaného efektu.

Dalším problémem může být nesprávná péče o pleť nebo špatný výběr kosmetických přípravků. Základem je dobré posouzení typu pleti, z čehož bude vyplývat i odpovídající péče. Pokud máte v této oblasti pochybnosti, raději si nechejte poradit od kosmetičky. V kosmetickém salonu vám pleť zanalyzují specializovanými přístroji a vy tak budete mít jistotu, že jste na správné cestě k dokonalé péči o pleť.

Akné je častým důvodem, proč ke kosmetičce chodí mladé dívky

Na akné se sice nabízí různé přípravky, ale ani ty zpravidla nedokáží zázraky. Neodborné vymačkávání pupínků vede k jizvám a zanícením, takže mnohé dívky dají raději přednost kosmetickému ošetření. Pravidelné hloubkové vyčištění pleti od kosmetičky může problémy výrazně zlepšit.

Chystáte se poprvé na trhání obočí? Svěřte se profesionálům

Mezi kosmetické výkony patří i vytrhávání obočí. Zde je hned napoprvé vhodné zajít si do salonu, protože nepřirozeně vytrhané a tenké obočí některých dívek je doslova odstrašující. Kosmetička vám navrhne vhodný tvar a odvede práci tak, aby byl výsledek přirozený. Navíc, tato procedura se pohybuje v řádu desítek korun.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Čtěte také...

Důvody, proč jít ke kosmetičce když vám ještě nebylo 30

Důvody, proč jít ke kosmetičce když vám ještě nebylo 30

To, že služby profesionální kosmetičky jsou určené jen pro dámy staršího věku, je pouze mýtus. Také neplatí, že na kosmetiku chodí jen ženy, které neví co s penězi. Kosmetiku si v současné době dopřávají mnohé ženy a rozhodně při tom nemusí mít žádné výčitky. Odkdy by vůbec žena měla začít chodit na…

Podkladová báze: Proč byste si ji měli koupit?

Podkladová báze: Proč byste si ji měli koupit?

Líčíte se téměř každý den a nedokážete si váš život bez kosmetiky představit? Ale i přesto, že používáte make-up, máte pocit, že vaší pleti něco chybí? Co takhle vyzkoušet podkladovou bázi? Dnes se dozvíte, proč byste si ji měli koupit.


Ještě nemáte parfém na léto? Pomůžeme vám s výběrem!

Ještě nemáte parfém na léto? Pomůžeme vám s výběrem!

Každoročně je parfémový trh doslova zaplaven novými parfémy na letní období. Ani rok 2012 není výjimkou. Podívejte se, jaké parfémové novinky budou k mání v roce 2012.

Když přijdou první vrásky

Když přijdou první vrásky

Sotva chvíli jásáte nad tím, že jste se konečně zbavila akné a už byste se měla začít zabývat prvními vráskami? Zní to trochu jako nespravedlnost. Kolem třicítky a možná i dříve se pomalu ale jistě začínají objevovat první vrásky.