verze pro tisk

Chcete mít krásné rty? Používejte hydratační balzámy s přírodními extrakty

18. květen 2015

Spousta lidí pečlivě dbá o svůj zevnějšek, zapomíná ale na rty. Přitom právě rty jsou částí pokožky, která je velmi citlivá a je proto potřeba jí věnovat náležitou péči. Chcete-li mít krásné a zároveň zdravé rty, určitě k běžným kosmetickým přípravkům přidejte balzámy na rty.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Balzám na rty není zbytečným kosmetickým doplňkem

Balzámy pomáhají udržovat rty hydratované, takže nedochází k jejich vysoušení, potažmo dokonce popraskání. Důležitá je ovšem jejich kvalita z hlediska složení. Ideální jsou jemné hydratační balzámy s přírodními extrakty, oleji a vosky. Působí jako dokonalá ochrana proti UV záření, dodávají pokožce potřebné látky a vitamíny, udržují ji přirozeně vláčnou.

Hydratační balzámy nejsou jen produkty, které koupíte v obchodě s kosmetikou. Novinkou je možnost jejich objednání jako reklamních předmětů.

Darujte hydratační balzámy s reklamou vašim zákazníkům a obchodním partnerům

Pokud jste majiteli nějaké firmy a chcete obdarovat drobnými předměty své zákazníky, klienty a obchodní partnery, mohou to být právě reklamní balzámy na rty, jimiž je potěšíte. Jde o originální řešení, které pomůže k pozitivní prezentaci vaší firmy.

Reklamní balzámy na rty jsou vlastně klasickými produkty. Pouze je jejich obal vyroben s fotografií či potiskem loga vaší firmy, případně s jakýmkoliv jiným motivem, který vás napadne. Při objednávce si sami zvolíte a dodáte fotografii, kterou na reklamních předmětech chcete mít zobrazenou.

Možnost objednávky reklamních balzámů s hydratačními účinky vám přináší společnost Moje Kosmetika. Objednávky provedete na webu www.balzamy.cz.

Zvolit si můžete z několika variant příchutí a extraktů. V nabídce jsou kupříkladu balzámy na rty s extraktem z rakytníku, léčivé rostliny, jež pomáhá vyživovat lidskou pokožku o potřebné látky a vitamíny. Dále nechybí ani balzám s příchutí brusinky či s extraktem z pšenice, která pro změnu dodává rtům vitamín B. Právě vitamín B je jednou z nejdůležitějších složek, které jsou potřebné pro zdraví a vitalitu pokožky.

Balzámy na rty si oblíbí nejen vaši zákazníci a klienti, určitě jimi nepohrdnete ani vy sami. Zejména v létě, kdy vlivem sluníčka trpíte na suché a popraskané rty, je balzám důležitou pomůckou, kterou byste měli neustále mít po ruce.

Komerční sdělení

-pla-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Chcete mít krásné rty? Používejte hydratační balzámy s přírodními extrakty

Chcete mít krásné rty? Používejte hydratační balzámy s přírodními extrakty

Spousta lidí pečlivě dbá o svůj zevnějšek, zapomíná ale na rty. Přitom právě rty jsou částí pokožky, která je velmi citlivá a je proto potřeba jí věnovat náležitou péči. Chcete-li mít krásné a zároveň zdravé rty, určitě k běžným kosmetickým přípravkům přidejte balzámy na rty.

Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chcete být sexy? - Vyberte si ty správné džíny

Chtěla byste, aby vynikla vaše hezká postava, na které v poslední době tak úporně pracujete? Snažíte se působit přitažlivě, ale nevíte, jak toho nejlépe dosáhnout? Zkuste sáhnout po džínách, nestárnoucí módě, která z vás udělá bohyni.


Chcete působit elegantně? Ozdobte své zápěstí hodinkami

Hodinky tvoří nezbytný doplněk oblečení, ať se chystáte vyrazit do společnosti, do divadla, na obchodní jednání či za sportem. Plní nejen základní funkci, kterou je povědomí o čase, ale podtrhuje také vaši vizáž a doplňuje outfit stejně tak jako šperky či kabelka. A jelikož každá událost vyžaduje ji…

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Krásné vlasy: Trilogie osvědčených bylinek

Neustále zkoušíte nové a nové produkty, které zaručují krásné vlasy bez lupů, ale nic vám nepomáhá tak, jak byste si představovali? Co takhle zkusit pomoc přímo z přírody? Přečtěte si, jaké 3 bylinky byste měli mít vždy zaručeně po ruce.