verze pro tisk

Balzám na rty jako praktický dárek

16. červenec 2015

Spojení marketingu a kosmetiky je maximálně efektivní. Výbornou volbou jsou zejména kvalitní balzámy na rty. Jejich časté využívání je předurčuje k efektivnímu fungování na reklamním poli. Potisk může navíc obsahovat fotografie, loga společností a jakékoli sdělení, které může naprosto skvěle fungovat. Naším tipem je web balzamy.cz, na kterém si můžete nezávazně zadat poptávku.

Balzám na rty s potiskemBalzám na rty s potiskem

Kvalita na prvním místě

Provozovatelem zmiňovaného webu je profesionální společnost Kosmetika MOJE, která se specializuje na dekorativní a reklamní dárky z oblasti kosmetiky. Na evropském trhu se tato známá firma pohybuje již 20 let. I díky tomu navázala kontakty s těmi nejznámějšími značkami nabízející tu nejvyšší kvalitu za rozumné ceny. Balzám na rty od této firmy je složen ze špičkových evropských komponentů a vydrží maximálně dlouhou dobu. Získal prestižní ocenění Výrobek roku 2014.

Vyberte si z několika příchutí

Jakýkoli balzám je specifický zejména svým složením a příchutí. Na balzamy.cz si budete moci volit mezi 5 druhy. Chcete-li vsadit na podporu pružnosti pokožky a na antibakteriální a hojivé účinky při oparech, vyplatí se varianta Rakytník. Výborná je ale i Vitalita se zvýšenými hydratačními účinky. Optimální je pro muže. Proti zánětům bojuje i Pšenice. Naopak provedení Brusinka obsahuje účinné antioxidanty a pozitivně ovlivňuje stav zubní skloviny. Proti škodlivému slunečnímu záření bojuje SPF 15. Dokáže i oddálit stárnutí rtů, které se je bohužel zcela běžným projevem.

Barvami zářící potisk

Jako potisk lze dodat na balzámy fotografie, loga a různé motivy, které dokážou zaujmout. Podklad přitom nutně nemusí být černý nebo bílý, ale může jít i o červené či jiné modely. Pro svou reklamu budete mít prostor o velikosti 46 x 62 cm. V celkové ceně je započítán také stojánek na 20 kusů balzámů.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Balzám na rty jako praktický dárek

Balzám na rty jako praktický dárek

Spojení marketingu a kosmetiky je maximálně efektivní. Výbornou volbou jsou zejména kvalitní balzámy na rty. Jejich časté využívání je předurčuje k efektivnímu fungování na reklamním poli. Potisk může navíc obsahovat fotografie, loga společností a jakékoli sdělení, které může naprosto skvěle fungova…

Potěšte svého muže pěkným a nevšedním dárkem

Potěšte svého muže pěkným a nevšedním dárkem

Dámy, chcete potěšit svého partnera či manžela a věnovat mu nějaký hezký dárek, kterým byste mu nenucenou formou sdělila, že je pro vás tím nejdražším a nejmilovanějším mužem v životě, ale nemáte potřebnou inspiraci? Pak zkuste navštívit internetový obchod Dobrý dárek.cz, v němž jistě najdete něco, …


Ty nejlepší zážitky

Ty nejlepší zážitky

Asi všichni z nás za svůj život poznali, že to nejdůležitější není, kolik peněz vyděláváte nebo jak hezké máte auto, ale to, co zažijete – sami, se svými přáteli nebo rodinou. Právě zážitky dělají náš život naprosto jedinečný a okouzlujícím.

Chcete mít krásné rty? Používejte hydratační balzámy s přírodními extrakty

Chcete mít krásné rty? Používejte hydratační balzámy s přírodními extrakty

Spousta lidí pečlivě dbá o svůj zevnějšek, zapomíná ale na rty. Přitom právě rty jsou částí pokožky, která je velmi citlivá a je proto potřeba jí věnovat náležitou péči. Chcete-li mít krásné a zároveň zdravé rty, určitě k běžným kosmetickým přípravkům přidejte balzámy na rty.