verze pro tisk

Sluncem políbená aneb make-up pro léto 2012

25. červen 2012

Léto konečně dorazilo i do České republiky! A že to trvalo! Všechny už se určitě těšíme, až si oblékneme trendy plavky, na které jsme dlouho šetřily a vyrazíme k vodě. Má to ale jeden háček, jak se k této příležitosti namalovat? S našimi radami svým dokonalým vzhledem okouzlíte každého opáleného krasavce na dovolené! Čtěte naše tipy pro super letní make-up roku 2012.

Sluncem políbená aneb make-up pro léto 2012Sluncem políbená aneb make-up pro léto 2012

Podkladová báze – nezbytná část letního make-upu

V létě se snažíme líčit více přirozeně, make-up měníme za lehký hydratační krém, nemalujeme si tmavé stíny a tak podobně. Ale podkladovou bázi bychom neměli vyndavat z naší kosmetické taštičky. Podkladová báze pleť vyhlazuje a je opravdu lehounká, takže se nemusíte bát, že byste měla na pleti nějaký nános. A navíc napomáhá tomu, aby make-up vydržel ještě déle, což se v teplých parných dnech hodí.

Letní make-up – ano, ale odlehčený

Ani přes léto se nemusíte vzdávat make-upu. Jen je třeba ho trochu „odlehčit“. Můžete samozřejmě zvolit i hydratační bázi. Ta pleť sjednotí, rozzáří, ale bohužel neskryje nedokonalosti. Pokud nemáte pleť bez chybičky, je lepší volbou hydratační make-up, který nejenže nedokonalosti dokonale maskuje, ale navíc vaší pleti dodá tolik potřebnou vláhu.

Bronzový letní-makeup

Když jste opálená, vypadáte prostě úžasně, vaše zuby se zdají být bělejší, akné není tolik vidět a vaše pleť působí rozzářeně. Podpořit vaši sluncem políbenou pleť dokáží i bronzery. Pro přirozený vzhled je aplikujte na čelo, nos, lícní kosti, nos a bradu. S bronzerem to nepřehánějte, ať nevypadáte příliš vyumělkovaně. Trochu bronzeru naneste i na krk, aby nebyl oproti obličeji nepřirozeně bílý. Pokud byste ráda, aby váš obličej byl opálen trvale a nechcete ho vystavovat slunečnímu záření, zkuste samoopalovací přípravky určené pro obličej.

Letní make-up trendy 2012

A jaké že trendy ohledně letního make-upu byly nastoleny pro rok 2012?

  • Oční stíny musí být v metalických barvách – zlatá, bronzová, stříbrná, kovově modrá, to jsou barvy tohoto léta!
  • „Panenkovský look“ - Dlouhé řasy v kombinaci s nevinně růžovými rty jsou trendem léta.
  • Extrémní černá – Letos se na večerní party nebojte jít s výrazně černými kouřovými stíny! Je to trend, který si zamilovaly i celebrity.
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Sluncem políbená aneb make-up pro léto 2012

Sluncem políbená aneb make-up pro léto 2012

Přinášíme vám tipy pro ten nejlepší letní make-up! Jak mít dokonalý make-up i v létě? A jaký make-up je teď nejvíc trendy? Náš článek vám dá odpověď...

Dámské kabáty: Trendy roku 2012

Dámské kabáty: Trendy roku 2012

Dámské kabáty se staly moderním trendem současné doby. Jsou symbolem ženské elegance a atraktivity. Jaké kabáty budou nejvíce v módě v příštím roce a z jakých stylů máme na výběr? To si objasníme v dnešním článku.


Permanentní make - up

Permanentní make - up

Permanentní make – up má řadu odpůrců i příznivců. Permanentní make – up dokáže vyrovnat a zakrýt nejrůznější nedostatky, v létě se nemusíte obávat rozmazaných líčidel, budete stále upravená a nemusíte ztrácet čas před zrcadlem. Samozřejmě to ale není zadarmo.

Výběr správného make - upu

Výběr správného make - upu

Vybrat správný make – up (nebo podkladový krém) není jen tak. Je třeba vhodně zvolit barvu, konzistenci a vlastnosti. A jak by měl výsledek vypadat? Hlavně přirozeně! Nanesený make – up by měl splývat s tváří a v podstatě by o něm neměl nikdo vědět.