verze pro tisk

Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

8. srpen 2013

Umělé prodloužené řasy jsou již několik let hitem. Mnohé ženy si takto vylepšují svůj vzhled, když se chystají vyrazit někam na společenskou akci.

Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řasProdloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

Prodlužování řas většinou nechávají na odbornicích v kosmetických salonech krásy, nicméně odvážné ženy si troufnou řasy nechat udělat třeba i od šikovných kamarádek.

To dnes není problém, umělé řasy na prodloužení se dají pořídit v mnoha obchodech, krom jiných třeba v eshopu nehtyprofi.cz, který se specializuje právě na prodej řas, gelových nehtů a dalších kosmetických produktů.

5 variant umělých řas

Při nákupu umělých řas k prodloužení těch přírodních vám budou nabídnuty různé varianty podle jejich zakřivení.

Každý typ má svoje označení v podobě písmene. Pojďme si tedy představit, jaké druhy zakřivení umělých řas se prodávají:

  1. Zakřivení J- jedná se o lehce zakřivené řasy, které nevypadají příliš extravagantně, působí naprosto přirozeně. Decentnější charakter těchto řas je tak vhodný spíše pro konzervativnější ženy a příležitosti.
  2. Zakřivení B- více zatočené řasy, které jsou vhodné spíše na přírodní řasy, jež jsou rovné. Docílíte jimi efektu zatočených řas.
  3. Zakřivení C- nejvíce zatočené řasy, které jsou velmi výrazné. Tyto řasy jsou nesmírně populární zejména u mladé generace.
  4. Zakřivení D- Hodně zatočené, jsou ideální pro přírodní řasy, které jsou rovněž zatočené
  5. Zakřivení L- Jejich zakřivení je do tvaru písmene L. Využít se dají hlavně pro rovné přírodní řasy.

Nechte si odborně poradit

Při výběru umělých řas si tak můžete vybrat některý z výše uvedených druhů. Odborníci vám jistě rádi poradí v případě, že si nebudete jista tím, jakou variantou umělých řas k prodloužení přírodních zvolit tak, aby vám opravdu slušela.

V poradně obchodu nehtyprofi.cz vám ale také poradí například s tím, jak správně nalakovat nehty.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

Prodloužené řasy: Jaké lze zvolit druhy zakřivení řas

Umělé prodloužené řasy jsou již několik let hitem. Mnohé ženy si takto vylepšují svůj vzhled, když se chystají vyrazit někam na společenskou akci. Prodlužování řas většinou nechávají na odbornicích v kosmetických salonech krásy, nicméně odvážné ženy si troufnou řasy nechat udělat třeba i od šikovnýc…

Jak získat krásně dlouhé řasy

Jak získat krásně dlouhé řasy

Která žena by nechtěla být dokonalá…A dokonalost si mimo jiné vyžaduje i perfektní pohled. Máte řasy od přírody krátké a toužíte po delších? V tom případě se Vám nabízí různé možnosti dnešního moderního světa, od těch levnějších až po drahé.


Druhy vlasové kosmetiky

Druhy vlasové kosmetiky

Péče o vlasy by měla být pravidelná. Vlasy není nutné umývat každý den, nedoporučují to ani mnozí odborníci. Ideální je umývat vlasy obden, záleží samozřejmě na tom, jaký typ vlasů máme ( zda jsou náchylné na mastnotu apod.), nebo také v jakém prostředí se pohybujeme. V každém případě je pro péči o …

Barevná typologie Vám pomůže zvolit vhodné líčení a oblečení

Barevná typologie Vám pomůže zvolit vhodné líčení a oblečení

Nemůžete sladit svoje oblečení a styl s líčením a barvami? Pak Vám může poradit barevná typologie. Existují totiž různé typy lidí podle toho, jakou mají barvu odstínu pleti, vlasů, očí apod. Barevná typologie pak tyto skupiny dělí podle ročního období. Díky tomu budete lépe vědět, jaké barvy barvy s…