verze pro tisk

Podzimní líčení 2015 bude výrazné

4. květen 2015

Módní trendy jsou patrné jak v oblečení, tak i v líčení. Letošní podzim se nese ve znamení dramatična, výrazného líčení a barev.

Podzimní líčení 2015 bude výraznéPodzimní líčení 2015 bude výrazné

Pro letošní podzim bude dobré vzdát se některých zaběhnutých pravidel, například výrazné oči, nevýrazná pusa a naopak. Naopak si můžete dopřát výrazné líčení očí i úst a budete vypadat skvěle.

Základem je bezchybná pleť

Nestačí mít jen krásně namalované oči a rty, ale nejprve je třeba pleť sjednotit, použít korektor, make – up a pudr. Nedokonalosti jako žilky a pupínky se nepromíjejí. Jak na výběr správného make - upu?

Barevný podzim

Jaké barvy budou módní? Fialová, tyrkysová, petrolejová, hnědá, zlatá. Povolené jsou lesklé i matné stíny, matné i syté rtěnky. Vše se bude odvíjet od vaší chuti experimentovat. Kouzlete s kontrasty, světlem a stíny, matným i lesklým povrchem.

Na podzim bude k vidění i bronzové líčení

 

Bronzové líčení je dost oblíbené a často se uplatňuje v letní sezóně. Letos však bude k vidění i na podzim. Budou ho doplňovat pískové, měděné a skořicové odstíny.

Lesky zůstávají v pozadí

Lesky patří k létu a na podzim nastupují na scénu rtěnky. Letos se kromě červených a oranžových odstínů budou nosit i tmavší barvy, například bordó.

Výrazné líčení si žádá kvalitní pomůcky

Pokud jste doposud zavrhovala štětce, měla byste se s nimi naučit pracovat. Výrazné líčení totiž s klasickým aplikátorem, přibaleném k očním stínům, zřejmě jen tak nevykouzlíte, anebo výsledek nevydrží tak dlouho. Pořiďte si štětečky a štětce na oční stíny, linky, rty, tvářenku a pudr. Líčení aplikované pomocí profesionálních štětečků vydrží mnohem déle.

„Nahé“ líčení si může dovolit dokonalá pleť

Pokud líčení příliš neholdujete a nebaví vás neustále sledovat aktuální trendy, můžete zvolit nestárnoucí a neutrální „nahé“ líčení. Neznamená to ale úplné vynechání malovátek, jak se některé ženy domnívají. Vytvořte dokonalou pleť díky make – upu, korektoru, rozjasňovači, pudru a tvářence, uhlaďte obočí a budete stále vypadat upraveně.

Čtěte také: Trendy v líčení v roce 2015

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Čtěte také...

Podzimní líčení 2015 bude výrazné

Podzimní líčení 2015 bude výrazné

Módní trendy jsou patrné jak v oblečení, tak i v líčení. Letošní podzim se nese ve znamení dramatična, výrazného líčení a barev.

Plánujete podzimní očistnou kúru?

Plánujete podzimní očistnou kúru?

Ptáte se, proč právě podzim je ideální dobou k očistě organismu? Je totiž vhodné tělo připravit na zátěžové zimní období, kdy tělo nebude mít k dispozici tolik světla a tepla, budeme konzumovat těžší jídla, zpravidla máme i méně pohybu atp.


Časté chyby v líčení a jak se jich vyvarovat

Časté chyby v líčení a jak se jich vyvarovat

Nevhodně zvolená barva make – upu, který je navíc špatně rozetřený, příliš mnoho tvářenky, kruhy pod očima,…To je výčet některých běžných chyb v líčení, kterých se spousta žen dopouští. V následujícím článku se dozvíte několik užitečných rad, které uplatníte při líčení tak, aby byl výsledek přirozen…

Sport a líčení: jde to dohromady?

Sport a líčení:  jde to dohromady?

Některé ženy bez líčení nedají „ani ránu“ a nehodlají se ho vzdát ani při sportu. Pravdou je, že po výrazném nalíčení a po následném sportovním výkonu pak může tvář vypadat jako paleta barev nějakého malíře. Znamená to tedy, že při sportu psaní nepsané pravidlo absence líčení?