verze pro tisk

Make-up vás může učinit mladší - vyzkoušejte naše triky!

13. červen 2012

Každá z nás se snaží vypadat mladě, jak jen to jde. Ženy investují do péče o svou pleť nemalé sumy. Kvalitní krém proti vráskám je základ. Dále je třeba chránit pleť proti slunečním paprsků, a zdravě jíst. Ale podtrhnout mladistvý vzhled můžete i svým líčením. I s make-upem se dá „čarovat“ a vaše pleť díky našim kosmetickým trikům o pár let omládne.

Make-up vás může učinit mladší - vyzkoušejte naše triky!Make-up vás může učinit mladší - vyzkoušejte naše triky!

Kosmetický trik č. 1 – podkladová báze proti vráskám

Kupte si podkladovou bázi, nejlépe na bázi silikonů určenou pro zralou pleť. Pomůže pleť sjednotit, vyhladit a celkově omladit.

Kosmetický trik č. 2 – s pudrem šetřete

Dříve měly ženy tendenci přehánět to s nánosem pudru a některé to dělají dodnes. Je to velká chyba. Nejenže to působí opravdu nepřirozeně, ale hlavně velký vám velký nános pudru přidá léta navíc.

Kosmetický trik č. 3 – umělé řasy

Jak vám mohou umělé řasy pomoci vypadat mladší? Vlivem času a hormonálních změn řasy řídnou, ztrácejí svůj objem. Umělé řasy mohou v tomto případě pomoci. Pokud si je chcete vzít jen občas do práce, kupte si nalepovací řasy. Vydrží pár použití a nestojí příliš. Pokud se vám dlouhé a husté řasy zalíbí a chcete je mít trvale a být krásná už po probuzení, pak si můžete nechat řasy prodloužit v kosmetickém salónu.

Kosmetický trik č. 4 – lesk na rty

I vaše rty by měly působit mladistvě, aby dotvořily celkový dojem tváře. Lesk na rty je k tomuto účelu ideální, rty prozáří. Navíc dokonalý úsměv odvede pozornost od vrásek.

Kosmetický trik č. 5 – světlá rtěnka

Dalším kosmetickým trikem pro mladší vzhled je světlá rtěnka. Ta vám ubere roky. V pokročilejším věku se vyhýbejte rtěnkám v odstínu rudé, švestkové a čokoládové, tyto barvy by vás dělaly zbytečně starší.

Kosmetický trik č. 6 – korektor

Pokud se korektor doposud nestal součástí vaší kosmetické výbavy, mělo by se tak stát v nejbližší době. Sice už nemáte problémy s akné, ale i přesto vám korektor může být užitečný. Dokáže totiž skvěle schovat kruhy pod očima a vrásky okolo očí.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Čtěte také...

Make-up vás může učinit mladší - vyzkoušejte naše triky!

Make-up vás může učinit mladší - vyzkoušejte naše triky!

Nejen díky dobré kosmetické péči, ale i díky našim kosmetickým trikům můžete vypadat o pár let mladší. Tak který vyzkoušíte jako první?

Triky pro krásu: Jak vypadat dokonale?

Triky pro krásu: Jak vypadat dokonale?

Každá z nás chce být co nejkrásnější. Jak to ale udělat, když jsou naše oči příliš malé, naše rty vypadají nevýrazně či máme příliš rozšířený nos? Dnes vám přináším osvědčené triky pro krásu, díky kterým budete vypadat vždy dokonale.


Potěšte svého muže pěkným a nevšedním dárkem

Potěšte svého muže pěkným a nevšedním dárkem

Dámy, chcete potěšit svého partnera či manžela a věnovat mu nějaký hezký dárek, kterým byste mu nenucenou formou sdělila, že je pro vás tím nejdražším a nejmilovanějším mužem v životě, ale nemáte potřebnou inspiraci? Pak zkuste navštívit internetový obchod Dobrý dárek.cz, v němž jistě najdete něco, …

Permanentní make - up

Permanentní make - up

Permanentní make – up má řadu odpůrců i příznivců. Permanentní make – up dokáže vyrovnat a zakrýt nejrůznější nedostatky, v létě se nemusíte obávat rozmazaných líčidel, budete stále upravená a nemusíte ztrácet čas před zrcadlem. Samozřejmě to ale není zadarmo.