verze pro tisk

Jarní trendy v líčení - KOLEKCE ICONIC

20. březen 2015

Kolekce ICONIC oslavuje velký návrat 60. let v podobě velmi sexy líčení a trendu geometrických vzorů v módě. ICONIC spojuje návrat do minulosti s nejmodernějšími technologiemi a přístupy v líčení.

Jarní trendy v líčení - KOLEKCE ICONICJarní trendy v líčení - KOLEKCE ICONIC

Klasickou eleganci intenzivně orámovaných očí a něžně ženských rtů oživují lehké moderní tóny.

Nová kolekce ICONIC se stala první řadou, jejíž líčení navrhovala světoznámá vizážistka Barbara Braeunlich. Barbara se podílí nejen na líčení, ale na stránkách katalogu Vám poskytne také neocenitelné rady k tajemství dokonalého make-upu.

Oční linky ve fixu Oriflame Beauty

Eye Liner Stylo

Oční linky s pevným aplikátorem se výjimečně snadno nanášejí a zajistí vám tak perfektní nalíčení a svůdnou krásu pro vaše oči během několika vteřin.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Čtěte také...

Jarní trendy v líčení - KOLEKCE ICONIC

Jarní trendy v líčení - KOLEKCE ICONIC

Kolekce ICONIC oslavuje velký návrat 60. let v podobě velmi sexy líčení a trendu geometrických vzorů v módě. ICONIC spojuje návrat do minulosti s nejmodernějšími technologiemi a přístupy v líčení. Klasickou eleganci intenzivně orámovaných očí a něžně ženských rtů oživují lehké moderní tóny.

Jarní a letní trendy obuv

Jarní a letní trendy obuv

Stále ještě hledáte vhodnou jarní obuv pro každodenní nošení? Nebo se již poohlížíte po letní vycházkové obuvi?


Líčení pro jarní a zimní typ

Líčení pro jarní a zimní typ

Nevíte jaké líčení zvolit? Vše se odvíjí od typového zařazení. Ženy zimního typu jsou zajímavé svými kontrasty. Proto jim sluší primární (čisté) barvy, které v přírodě nenajdeme. Mohou si dovolit kombinaci nejčernější černé s nejsvětlejší bílou. Na druhou stranu ženy jarního typu působí jemně, vyzař…

Podzimní líčení 2015 bude výrazné

Podzimní líčení 2015 bude výrazné

Módní trendy jsou patrné jak v oblečení, tak i v líčení. Letošní podzim se nese ve znamení dramatična, výrazného líčení a barev.